7. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  08.09.2023 ob 18.00

Krka

1 : 2

Gorica


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
Z
Krka 2 : 1 Dravinja
P
Jadran Dekani 3 : 2 Krka
P
Krka 1 : 2 Nafta 1903
P
Krka 4 : 5 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 2 Krka
Gorica
Z
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Gorica
N
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
P
Gorica 2 : 3 TKK Tolmin
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 0 1 3 3
Gorica 4 3 1 0 9
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 2 0 1 1 3
Gorica 2 1 1 0 4
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 2 0 0 2 0
Gorica 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

23/24  7.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 08.09.2023, ob 18.00  Krka - Gorica 1:2  (0:0) 
21/22  22.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 27.03.2022, ob 16.00  Krka - Gorica 2:2  (1:1) 
21/22  7.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 10.09.2021, ob 20.00  Gorica - Krka 2:0  (0:0) 
19/20  11.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 29.09.2019, ob 16.00  Gorica - Krka 3:0  (2:0) 

7. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Ilirija 1911
Krka 1 : 2 Gorica
Dravinja 0 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Vitanest Bilje 2 : 1 TKK Tolmin
Rudar Velenje 0 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 0 : 0 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 1 Primorje eMundia
Brinje Grosuplje 0 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA