6. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  02.09.2023 ob 16.30

Primorje eMundia

3 : 0

Nafta 1903


Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
P
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia
Nafta 1903
P
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Krka 1 : 2 Nafta 1903
Z
Dravinja 0 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 6 2 2 2 8
ND Lendava 1903 6 2 2 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 1 1 1 4
ND Lendava 1903 3 1 1 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 1 1 1 4
ND Lendava 1903 3 1 1 1 4



Vse medsebojne tekme

23/24  6.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 02.09.2023, ob 16.30  Primorje - ND Lendava 1903 3:0  (1:0) 
22/23  16.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.11.2022, ob 13.30  Nafta 1903 - Primorje 2:4  (0:2) 
22/23  1.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 30.07.2022, ob 18.00  Primorje - ND Lendava 1903 0:3  (0:1) 
21/22  19.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 05.03.2022, ob 14.30  Primorje - ND Lendava 1903 1:1  (1:1) 
21/22  4.krog  Lendava, Športni park Lendava, 21.08.2021, ob 17.00  Nafta 1903 - Primorje 0:0  (0:0) 
20/21  2.krog  Lendava, Športni park Lendava, 15.08.2020, ob 17.00  Nafta 1903 - Primorje 2:0  (1:0) 

6. krog
Gorica 3 : 0 Dravinja
Fužinar Ravne 0 : 3 Jadran Dekani
Primorje eMundia 3 : 0 Nafta 1903
Tabor Sežana 1 : 1 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Ilirija 1911 1 : 1 Krka
TKK Tolmin 0 : 3 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA