5. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  18.08.2023 ob 20.00  | Prenos: Sportklub 1

Rudar Velenje

0 : 1

Primorje eMundia


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Krka 4 : 5 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja
Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
P
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 6 2 1 3 6
Primorje 6 3 1 2 9
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 2 0 2 4
Primorje 4 2 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 2 0 1 1 2
Primorje 2 1 1 0 6



Vse medsebojne tekme

23/24  5.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 18.08.2023, ob 20.00  Rudar Velenje - Primorje 0:1  (0:1) 
22/23  24.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 10.04.2023, ob 16.00  Rudar Velenje - Primorje 0:2  (0:1) 
22/23  9.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 24.09.2022, ob 16.00  Primorje - Rudar Velenje 2:2  (0:0) 
21/22  23.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 03.04.2022, ob 16.30  Rudar Velenje - Primorje 2:0  (1:0) 
21/22  8.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 18.09.2021, ob 14.45  Primorje - Rudar Velenje 4:0  (1:0) 
20/21  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 31.03.2021, ob 15.00  Rudar Velenje - Primorje 2:0  (1:0) 

5. krog
Rudar Velenje 0 : 1 Primorje eMundia
Nafta 1903 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Jadran Dekani 0 : 0 Gorica
TKK Tolmin 0 : 4 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 1 : 1 Tabor Sežana
Dravinja 0 : 0 Ilirija 1911
Krka 1 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA