Sodniki: | Jerič Anže (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč) |
Delegat: | Komel Bogdan |
Št. gledalcev: | 150 |
Tabor Sežana | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Sežana | 2 : 2 | Gorica |
P |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Tabor Sežana |
Z |
Tabor Sežana | 2 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Krka | 0 : 5 | Tabor Sežana |
Z |
Tabor Sežana | 3 : 1 | Dravinja |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Krka |
Z |
Dravinja | 0 : 4 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Jadran Dekani |
Z |
Nafta 1903 | 3 : 4 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
CB24 Tabor Sežana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
CB24 Tabor Sežana | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
23/24 | 19.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 02.03.2024, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | Tabor Sežana | 4:1 | (2:0) |
23/24 | 4.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 12.08.2023, ob 17.30 | Tabor Sežana | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:6 | (0:6) |
4. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 0 : 1 | Krka |
Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 1 | TKK Tolmin |
Tabor Sežana | 0 : 6 | Brinje Grosuplje |
Gorica | 3 : 4 | Nafta 1903 |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 4 : 2 | Rudar Velenje |
Primorje eMundia | 3 : 1 | Vitanest Bilje |
Ilirija 1911 | 1 : 0 | Jadran Dekani |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 3 : 0 | Dravinja |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 28 | 56 | |
3 | Gorica | 28 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 28 | 51 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 28 | 50 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 28 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 28 | 36 | |
9 | TKK Tolmin | 28 | 32 | |
10 | Vitanest Bilje | 28 | 31 | |
11 | Dravinja | 28 | 30 | |
12 | Jadran Dekani | 28 | 30 | |
13 | Ilirija 1911 | 28 | 28 | |
14 | Krka | 28 | 27 | |
15 | Tabor Sežana | 28 | 26 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 28 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
6. | Jaša Martinčič | 10 |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
9. | Luka Baruca | 9 |
Robert Čakš | 9 | |
11. | Nejc Močnik | 8 |
Franci Perko | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 8 | |
16. | Ante Kuliš | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
Matic Zavnik | 7 | |
20. | Kristian Dakič | 6 |