4. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  13.08.2023 ob 17.30

Ilirija 1911

1 : 0

Jadran Dekani


Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
P
Ilirija 1911 0 : 3 Vitanest Bilje
Z
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Jadran Dekani
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 2 Krka
Z
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 1 Triglav Kranj
P
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 9 2 4 3 11
Jadran Dekani 9 3 4 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 5 2 3 0 7
Jadran Dekani 5 0 3 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 0 1 3 4
Jadran Dekani 4 3 1 0 9



Vse medsebojne tekme

23/24  4.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.08.2023, ob 17.30  Ilirija 1911 - Jadran Dekani 1:0  (1:0) 
22/23  24.krog  Dekani, Športni park Dekani, 08.04.2023, ob 16.00  Jadran Dekani - ND Ilirija 1:0  (1:0) 
22/23  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.09.2022, ob 16.00  Ilirija 1911 - Jadran Dekani 0:0  (0:0) 
21/22  24.krog  Dekani, Športni park Dekani, 29.04.2022, ob 17.00  Jadran Dekani - ND Ilirija 1:1  (0:0) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 26.09.2021, ob 16.00  Ilirija 1911 - Jadran Dekani 1:1  (1:1) 
18/19  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.03.2019, ob 15.00  Ilirija 1911 - Jadran Dekani 1:1  (1:1) 
18/19  4.krog  Dekani, Športni park Dekani, 29.08.2018, ob 17.30  Jadran Dekani - ND Ilirija 3:1  (0:1) 
17/18  28.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.05.2018, ob 17.00  Ilirija 1911 - Jadran Dekani 4:2  (1:1) 
17/18  13.krog  Dekani, Športni park Dekani, 29.10.2017, ob 14.00  Jadran Dekani - ND Ilirija 4:2  (2:2) 

4. krog
Triglav Kranj 0 : 1 Krka
Tabor Sežana 0 : 6 Brinje Grosuplje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 4 Nafta 1903
Fužinar SIJ Ravne Systems 4 : 2 Rudar Velenje
Primorje eMundia 3 : 1 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA