3. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  26.10.2023 ob 15.00

Rudar Velenje

0 : 0

Gorica


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Majcen Kevin (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 1 1 2 2
Gorica 4 2 1 1 5
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 2 1 1 0 2
Gorica 2 0 1 1 0
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 2 0 0 2 0
Gorica 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 18.11.2023, ob 13.30  Gorica - Rudar Velenje 2:0  (1:0) 
23/24  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 26.10.2023, ob 15.00  Rudar Velenje - Gorica 0:0  (0:0) 
21/22  30.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 21.05.2022, ob 20.00  Rudar Velenje - Gorica 2:0  (0:0) 
21/22  15.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 06.11.2021, ob 16.00  Gorica - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 

3. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 5 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 3 : 0 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Triglav Kranj
TKK Tolmin 3 : 1 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 4 Kety Emmi&Impol Bistrica
Rudar Velenje 0 : 0 Gorica
Nafta 1903 2 : 0 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA