1. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  28.07.2023 ob 20.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

4 : 2

Krka


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 400
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
37 Mihael Rebernik


Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej

Krka
54 Luka Čadež V
4 Andraž Lipec
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
11 Miha Kancilija
12 Luka Jakopović
21 Josip Krznarić K
23 Niki Radovič
27 Luka Marković
28 Kristijan Blaževski
77 Boško Bošković


Rezervni igralci
31 Dejan Panić V
3 Hamza Mešanović
14 Tihomir Maksimović
15 Jan Patrik Gabrovec
16 Matic Sotlar
18 Sergej Božič
24 Niko Miočić
26 Lan Milanović
44 Tilen Kovačič

Trener

Trener
Denis Mojstrovič

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Rok Erniša 1 : 0 30'
Toni Lun Bončina 2 : 0 48'
Ervin Németh (ag) 2 : 1 56'
Tihomir Maksimović (ag) 3 : 1 66'
Andraž Lipec 3 : 2 92'
Mihael Rebernik 4 : 2 93'

Dogodki
Menjava Kumer /  Vuica 25'
Boško Bošković 43'
Menjava Maksimović /  Radovič 46'
Menjava Mešanović /  Bošković 46'
Menjava Igrec /  Verhas 53'
Luka Jakopović 53'
Matic Paljk 64'
Menjava Kovačič /  Kancilija 70'
Tihomir Maksimović 75'
Mihael Rebernik 75'
Menjava Polić /  Erniša 77'
Menjava Cener /  Bončina 77'
Menjava Gabrovec /  Marković 85'

1. krog
Nafta 1903 4 : 2 Krka
Jadran Dekani 0 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 2 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Vitanest Bilje 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 0 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Primorje eMundia
TKK Tolmin 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA