1. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  29.07.2023 ob 18.00  | Prenos: Stream nzs.si

Tabor Sežana

2 : 2

Triglav Kranj


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
P
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 2 : 1 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar Ravne
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
P
Dravinja 2 : 1 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
P
Jadran Dekani 3 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 1 3 0 4
Triglav Kranj 4 0 3 1 3
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 0 2 0 2
Triglav Kranj 2 0 2 0 2
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 1 0 2
Triglav Kranj 2 0 1 1 1



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Kranj, Športni center Kranj, 04.11.2023, ob 17.00  Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 1:2  (1:1) 
23/24  1.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 29.07.2023, ob 18.00  Tabor Sežana - Triglav Kranj 2:2  (1:0) 
03/04  17.krog  Sežana, 23.11.2003, ob 14.00  - Triglav Kranj 0:0  (0:0) 
03/04  6.krog  Kranj, 07.09.2003, ob 16.00  - CB24 Tabor Sežana 0:0  (0:0) 

1. krog
Nafta 1903 4 : 2 Krka
Jadran Dekani 0 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 2 : 2 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Vitanest Bilje 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 0 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Primorje eMundia
TKK Tolmin 1 : 0 Fužinar Ravne

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar Ravne 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA