Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Arhar Primož |
Št. gledalcev: | 200 |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
P |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Vitanest Bilje |
P |
Vitanest Bilje | 1 : 3 | Aluminij |
P |
Rogaška | 3 : 1 | Vitanest Bilje |
P |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Ilirija 1911 |
Beltinci Klima Tratnjek | |||
---|---|---|---|
N |
Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Fužinar Vzajemci | 0 : 3 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Z |
Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | ||
ND Beltinci | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | ||
ND Beltinci | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | ||
ND Beltinci | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 |
23/24 | 21.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 16.03.2024, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | Beltinci Klima Tratnjek | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 03.09.2023, ob 16.30 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Vitanest Bilje | 2:1 | (2:0) |
22/23 | 19.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.03.2023, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | ND Beltinci | 1:2 | (0:2) |
22/23 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 20.08.2022, ob 17.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Vitanest Bilje | 2:4 | (0:1) |
21/22 | 20.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 13.03.2022, ob 15.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Vitanest Bilje | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 5.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 28.08.2021, ob 17.00 | Vitanest Bilje | - | ND Beltinci | 4:0 | (2:0) |
20/21 | 9.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 26.09.2020, ob 16.00 | Vitanest Bilje | - | ND Beltinci | 5:2 | (3:1) |
19/20 | 9.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 21.09.2019, ob 16.00 | Beltinci Klima Tratnjek | - | Vitanest Bilje | 1:3 | (0:1) |
18/19 | 16.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 18.11.2018, ob 14.00 | Beltinci | - | Vitanest Bilje | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 1.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.08.2018, ob 17.30 | Vitanest Bilje | - | ND Beltinci | 0:1 | (0:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Nafta 1903 |
Krka | 1 : 2 | Fužinar Vzajemci |
Aluminij | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Roltek Dob | 0 : 0 | Jadran Dekani |
Rogaška | 0 : 2 | Brinje Grosuplje |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Primorje | 2 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Krško | 1 : 2 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 30 | 68 | |
2 | Aluminij | 30 | 64 | |
3 | Ilirija 1911 | 30 | 54 | |
4 | Krka | 30 | 53 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 44 | |
6 | Nafta 1903 | 30 | 41 | |
7 | Primorje | 30 | 41 | |
8 | Brinje Grosuplje | 30 | 38 | |
9 | Vitanest Bilje | 30 | 37 | |
10 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 37 | |
11 | Triglav Kranj | 30 | 35 | |
12 | Jadran Dekani | 30 | 35 | |
13 | Rudar Velenje | 30 | 32 | |
14 | Fužinar Vzajemci | 30 | 31 | |
15 | Krško | 30 | 24 | |
16 | Roltek Dob | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 24 |
2. | Nik Marinšek | 21 |
3. | Bamba Susso | 14 |
4. | Nejc Gradišar | 12 |
5. | Gal Grobelnik | 11 |
Dejan Djermanović | 11 | |
Filip Kosić | 11 | |
8. | Dino Kapitanović | 10 |
Gašper Černe | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
11. | Tai Matea Panić | 9 |
Marko Nunić | 9 | |
Matic Marcius | 9 | |
Daniel Mikolaj Skiba | 9 | |
15. | Chris Cener | 8 |
Lan Piskule | 8 | |
Luka Gajič | 8 | |
18. | Nermin Haljeta | 7 |
Jaša Martinčič | 7 | |
Anel Hajrić | 7 |