1. krog
|
Nafta 1903 |
|
4 : 2 |
|
Krka |
Petek, 28.julij 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
4 : 2 |
|
Krka |
Petek, 28.julij 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 29.julij 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 29.julij 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Jadran Dekani |
|
0 : 1 |
|
Dravinja |
Sobota, 29.julij 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
0 : 1 |
|
Dravinja |
Sobota, 29.julij 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Tabor Sežana |
|
2 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 29.julij 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
2 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 29.julij 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Vitanest Bilje |
|
3 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 29.julij 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
3 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 29.julij 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Rudar Velenje |
|
0 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 30.julij 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
0 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 30.julij 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
TKK Tolmin |
|
1 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 30.julij 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
1 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 30.julij 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 30.julij 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 30.julij 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
2. krog
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Nafta 1903 |
Torek, 29.avgust 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Nafta 1903 |
Torek, 29.avgust 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Primorje eMundia |
|
1 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Torek, 29.avgust 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
1 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Torek, 29.avgust 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Krka |
|
0 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Torek, 29.avgust 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
0 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Torek, 29.avgust 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Triglav Kranj |
|
6 : 1 |
|
Dravinja |
Sreda, 30.avgust 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
6 : 1 |
|
Dravinja |
Sreda, 30.avgust 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Ilirija 1911 |
|
0 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Sreda, 30.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
0 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Sreda, 30.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 4 |
|
Brinje Grosuplje |
Sreda, 30.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 4 |
|
Brinje Grosuplje |
Sreda, 30.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Gorica |
|
3 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Sreda, 30.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
3 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Sreda, 30.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Tabor Sežana |
|
1 : 5 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sreda, 6.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
1 : 5 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sreda, 6.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
3. krog
|
Vitanest Bilje |
|
5 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Torek, 24.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
5 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Torek, 24.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Torek, 24.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Torek, 24.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Dravinja |
|
3 : 0 |
|
Krka |
Sreda, 25.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
3 : 0 |
|
Krka |
Sreda, 25.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
TKK Tolmin |
|
3 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Sreda, 25.oktober 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
3 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Sreda, 25.oktober 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Jadran Dekani |
|
1 : 4 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sreda, 25.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
1 : 4 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sreda, 25.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sreda, 25.oktober 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sreda, 25.oktober 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Rudar Velenje |
|
0 : 0 |
|
Gorica |
Četrtek, 26.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
0 : 0 |
|
Gorica |
Četrtek, 26.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Nafta 1903 |
|
2 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Četrtek, 9.november 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
2 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Četrtek, 9.november 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
4. krog
|
Triglav Kranj |
|
0 : 1 |
|
Krka |
Sobota, 12.avgust 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
0 : 1 |
|
Krka |
Sobota, 12.avgust 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
3 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 12.avgust 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
3 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 12.avgust 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Tabor Sežana |
|
0 : 6 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 12.avgust 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
0 : 6 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 12.avgust 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Gorica |
|
3 : 4 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
3 : 4 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
4 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
4 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Primorje eMundia |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Ilirija 1911 |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 13.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
3 : 0 |
|
Dravinja |
Ponedeljek, 14.avgust 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
3 : 0 |
|
Dravinja |
Ponedeljek, 14.avgust 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
5. krog
|
Rudar Velenje |
|
0 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Petek, 18.avgust 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
0 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Petek, 18.avgust 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Brinje Grosuplje |
|
2 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 19.avgust 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
2 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 19.avgust 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Jadran Dekani |
|
0 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 19.avgust 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
0 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 19.avgust 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
TKK Tolmin |
|
0 : 4 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 19.avgust 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
0 : 4 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 19.avgust 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Nafta 1903 |
|
2 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 19.avgust 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
2 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 19.avgust 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Vitanest Bilje |
|
1 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
1 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Krka |
|
1 : 2 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
1 : 2 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 20.avgust 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
6. krog
|
Tabor Sežana |
|
1 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 2.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
1 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 2.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 3 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 2.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 3 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 2.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Gorica |
|
3 : 0 |
|
Dravinja |
Sobota, 2.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
3 : 0 |
|
Dravinja |
Sobota, 2.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Primorje eMundia |
|
3 : 0 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 2.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
3 : 0 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 2.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Ilirija 1911 |
|
1 : 1 |
|
Krka |
Nedelja, 3.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
1 : 1 |
|
Krka |
Nedelja, 3.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
2 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 3.september 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
2 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 3.september 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 3.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 3.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
TKK Tolmin |
|
0 : 3 |
|
Brinje Grosuplje |
Ponedeljek, 4.september 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
0 : 3 |
|
Brinje Grosuplje |
Ponedeljek, 4.september 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
7. krog
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Petek, 8.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Petek, 8.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Krka |
|
1 : 2 |
|
Gorica |
Petek, 8.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
1 : 2 |
|
Gorica |
Petek, 8.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Nafta 1903 |
|
0 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 9.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
0 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 9.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 9.september 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 9.september 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Rudar Velenje |
|
0 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 9.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
0 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 9.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Vitanest Bilje |
|
2 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 9.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
2 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 9.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Jadran Dekani |
|
1 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 10.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
1 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 10.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Brinje Grosuplje |
|
0 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 10.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
0 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 10.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
8. krog
|
Gorica |
|
1 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Petek, 15.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
1 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Petek, 15.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Petek, 15.september 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Petek, 15.september 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Triglav Kranj |
|
0 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Petek, 15.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
0 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Petek, 15.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
TKK Tolmin |
|
3 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 16.september 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
3 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 16.september 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Primorje eMundia |
|
2 : 1 |
|
Dravinja |
Sobota, 16.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
2 : 1 |
|
Dravinja |
Sobota, 16.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Tabor Sežana |
|
1 : 2 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 16.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
1 : 2 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 16.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 1 |
|
Krka |
Sobota, 16.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 1 |
|
Krka |
Sobota, 16.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 3 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 17.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 3 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 17.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
9. krog
|
Ilirija 1911 |
|
0 : 4 |
|
Gorica |
Sreda, 20.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
0 : 4 |
|
Gorica |
Sreda, 20.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Dravinja |
|
5 : 2 |
|
Tabor Sežana |
Sreda, 20.september 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
5 : 2 |
|
Tabor Sežana |
Sreda, 20.september 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
2 : 4 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sreda, 20.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
2 : 4 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sreda, 20.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Krka |
|
2 : 3 |
|
Primorje eMundia |
Sreda, 20.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
2 : 3 |
|
Primorje eMundia |
Sreda, 20.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Nafta 1903 |
|
3 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Četrtek, 21.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
3 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Četrtek, 21.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Jadran Dekani |
|
0 : 3 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Četrtek, 21.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
0 : 3 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Četrtek, 21.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Vitanest Bilje |
|
1 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Četrtek, 21.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
1 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Četrtek, 21.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Rudar Velenje |
|
2 : 0 |
|
Brinje Grosuplje |
Četrtek, 21.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
2 : 0 |
|
Brinje Grosuplje |
Četrtek, 21.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
10. krog
|
Tabor Sežana |
|
0 : 2 |
|
Krka |
Sobota, 23.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
0 : 2 |
|
Krka |
Sobota, 23.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
3 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 23.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
3 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 23.september 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Primorje eMundia |
|
2 : 2 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
2 : 2 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Triglav Kranj |
|
0 : 3 |
|
Gorica |
Nedelja, 24.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
0 : 3 |
|
Gorica |
Nedelja, 24.september 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
3 : 0 |
|
Dravinja |
Nedelja, 24.september 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
3 : 0 |
|
Dravinja |
Nedelja, 24.september 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
TKK Tolmin |
|
2 : 2 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 24.september 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
2 : 2 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 24.september 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Vitanest Bilje |
|
2 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Ponedeljek, 25.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
2 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Ponedeljek, 25.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 3 |
|
Nafta 1903 |
Sreda, 11.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 3 |
|
Nafta 1903 |
Sreda, 11.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
11. krog
|
Gorica |
|
2 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Petek, 29.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
2 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Petek, 29.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Ilirija 1911 |
|
0 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Petek, 29.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
0 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Petek, 29.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Krka |
|
0 : 2 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Petek, 29.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
0 : 2 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Petek, 29.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Jadran Dekani |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 30.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 30.september 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Nafta 1903 |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 30.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 30.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 30.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 30.september 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Rudar Velenje |
|
0 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 30.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
0 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 30.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Dravinja |
|
1 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
1 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 1.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
12. krog
|
Primorje eMundia |
|
1 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
1 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 7.oktober 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 2 |
|
Dravinja |
Sobota, 7.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 2 |
|
Dravinja |
Sobota, 7.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Vitanest Bilje |
|
2 : 2 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 7.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
2 : 2 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 7.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
3 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 7.oktober 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
3 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 7.oktober 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Tabor Sežana |
|
0 : 3 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
0 : 3 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
TKK Tolmin |
|
1 : 3 |
|
Krka |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
1 : 3 |
|
Krka |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Rudar Velenje |
|
1 : 5 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
1 : 5 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 8.oktober 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
13. krog
|
Gorica |
|
1 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 13.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
1 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 13.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Jadran Dekani |
|
4 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
4 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 14.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
0 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 14.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
0 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 14.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
2 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 14.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
2 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 14.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Ilirija 1911 |
|
0 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
0 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Nafta 1903 |
|
0 : 0 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
0 : 0 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Krka |
|
0 : 0 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
0 : 0 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 15.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
14. krog
|
Vitanest Bilje |
|
0 : 2 |
|
Krka |
Petek, 20.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
0 : 2 |
|
Krka |
Petek, 20.oktober 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Petek, 20.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Petek, 20.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Tabor Sežana |
|
4 : 4 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Petek, 20.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
4 : 4 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Petek, 20.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Petek, 20.oktober 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Petek, 20.oktober 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 21.oktober 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 0 |
|
Gorica |
Sobota, 21.oktober 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Rudar Velenje |
|
1 : 0 |
|
Dravinja |
Sobota, 21.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
1 : 0 |
|
Dravinja |
Sobota, 21.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
TKK Tolmin |
|
3 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 21.oktober 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
3 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 21.oktober 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Nafta 1903 |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 21.oktober 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 21.oktober 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
15. krog
|
Jadran Dekani |
|
3 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 28.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
3 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 28.oktober 2023 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
|
Primorje eMundia |
|
2 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 28.oktober 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
2 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 28.oktober 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
4 : 3 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 28.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
4 : 3 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 28.oktober 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 28.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 28.oktober 2023 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Gorica |
|
2 : 3 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
2 : 3 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Ilirija 1911 |
|
4 : 0 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
4 : 0 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Krka |
|
4 : 5 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
4 : 5 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 29.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
16. krog
|
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 4.november 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 4.november 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Triglav Kranj |
|
1 : 2 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 4.november 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
1 : 2 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 4.november 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 5.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 5.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Gorica |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 5.november 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 5.november 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Primorje eMundia |
|
3 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 5.november 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
3 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 5.november 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Krka |
|
1 : 2 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 5.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
1 : 2 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 5.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
5 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Ponedeljek, 6.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
5 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Ponedeljek, 6.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Ilirija 1911 |
|
0 : 3 |
|
Vitanest Bilje |
Ponedeljek, 6.november 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
0 : 3 |
|
Vitanest Bilje |
Ponedeljek, 6.november 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
17. krog
|
Vitanest Bilje |
|
0 : 1 |
|
Gorica |
Sobota, 11.november 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
0 : 1 |
|
Gorica |
Sobota, 11.november 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Brinje Grosuplje |
|
2 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 11.november 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
2 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 11.november 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
|
Dravinja |
|
2 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 11.november 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
2 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 11.november 2023 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Jadran Dekani |
|
3 : 2 |
|
Krka |
Sobota, 11.november 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
3 : 2 |
|
Krka |
Sobota, 11.november 2023 | Dekani, Športni park Dekani
|
TKK Tolmin |
|
0 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 12.november 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
0 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 12.november 2023 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Rudar Velenje |
|
2 : 1 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 12.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
2 : 1 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 12.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
2 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Nedelja, 12.november 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
2 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Nedelja, 12.november 2023 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Nafta 1903 |
|
3 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Ponedeljek, 13.november 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
3 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Ponedeljek, 13.november 2023 | Lendava, Športni park Lendava
|
18. krog
|
Krka |
|
2 : 1 |
|
Dravinja |
Petek, 17.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
2 : 1 |
|
Dravinja |
Petek, 17.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Gorica |
|
2 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 18.november 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
2 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 18.november 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Ilirija 1911 |
|
2 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
2 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Tabor Sežana |
|
2 : 2 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 18.november 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
2 : 2 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 18.november 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 18.november 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
2 : 1 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 18.november 2023 | Kranj, Športni center Kranj
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 18.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 18.november 2023 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 19.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 19.november 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Primorje eMundia |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
19. krog
|
Krka |
|
3 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Petek, 1.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
3 : 1 |
|
Triglav Kranj |
Petek, 1.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Jadran Dekani |
|
0 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 2.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
0 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Sobota, 2.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Brinje Grosuplje |
|
4 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 2.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
4 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 2.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Vitanest Bilje |
|
1 : 3 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 2.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
1 : 3 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 2.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Rudar Velenje |
|
3 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 2.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
3 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 2.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Nafta 1903 |
|
1 : 3 |
|
Gorica |
Nedelja, 3.marec 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
1 : 3 |
|
Gorica |
Nedelja, 3.marec 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Dravinja |
|
3 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 3.marec 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
3 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 3.marec 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
TKK Tolmin |
|
1 : 2 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 3.marec 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
1 : 2 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 3.marec 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
20. krog
|
Gorica |
|
1 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 9.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
1 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 9.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Tabor Sežana |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 9.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
3 : 1 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 9.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
3 : 0 |
|
Krka |
Sobota, 9.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
3 : 0 |
|
Krka |
Sobota, 9.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Triglav Kranj |
|
2 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 9.marec 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
2 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 9.marec 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 10.marec 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 10.marec 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 4 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 4 |
|
Nafta 1903 |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Primorje eMundia |
|
3 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
3 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Ilirija 1911 |
|
1 : 3 |
|
Dravinja |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
1 : 3 |
|
Dravinja |
Nedelja, 10.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
21. krog
|
Krka |
|
1 : 1 |
|
Ilirija 1911 |
Petek, 15.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
1 : 1 |
|
Ilirija 1911 |
Petek, 15.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Jadran Dekani |
|
1 : 2 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 16.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
1 : 2 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 16.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Gorica |
Sobota, 16.marec 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 1 |
|
Gorica |
Sobota, 16.marec 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Vitanest Bilje |
|
0 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 16.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
0 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 16.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Nafta 1903 |
|
2 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 16.marec 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
2 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 16.marec 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Brinje Grosuplje |
|
1 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 17.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
1 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 17.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 3 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 17.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 3 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 17.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Rudar Velenje |
|
1 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Nedelja, 17.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
1 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Nedelja, 17.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
22. krog
|
Tabor Sežana |
|
0 : 4 |
|
Nafta 1903 |
Petek, 22.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
0 : 4 |
|
Nafta 1903 |
Petek, 22.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Gorica |
|
2 : 0 |
|
Krka |
Petek, 22.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
2 : 0 |
|
Krka |
Petek, 22.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Ilirija 1911 |
|
0 : 2 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 23.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
0 : 2 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 23.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 23.marec 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 23.marec 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
TKK Tolmin |
|
0 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 23.marec 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
0 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Sobota, 23.marec 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 2 |
|
Dravinja |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 2 |
|
Dravinja |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Primorje eMundia |
|
4 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
4 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 24.marec 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Triglav Kranj |
|
0 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Ponedeljek, 25.marec 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
0 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Ponedeljek, 25.marec 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
23. krog
|
Ilirija 1911 |
|
1 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Petek, 29.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
1 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Petek, 29.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Jadran Dekani |
|
0 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 29.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
0 : 1 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 29.marec 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Krka |
|
0 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Petek, 29.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
0 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Petek, 29.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Rudar Velenje |
|
3 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Petek, 29.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
3 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Petek, 29.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Vitanest Bilje |
|
1 : 5 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 30.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
1 : 5 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 30.marec 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 30.marec 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 30.marec 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 5 |
|
Gorica |
Sobota, 30.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 5 |
|
Gorica |
Sobota, 30.marec 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Nafta 1903 |
|
1 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 30.marec 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
1 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Sobota, 30.marec 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
24. krog
|
TKK Tolmin |
|
2 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 6.april 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
2 : 1 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 6.april 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Brinje Grosuplje |
|
0 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 6.april 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
0 : 2 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 6.april 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Tabor Sežana |
|
3 : 1 |
|
Dravinja |
Sobota, 6.april 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
3 : 1 |
|
Dravinja |
Sobota, 6.april 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 6.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Sobota, 6.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 7.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 7.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Triglav Kranj |
|
2 : 0 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 7.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
2 : 0 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 7.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Primorje eMundia |
|
2 : 1 |
|
Krka |
Nedelja, 7.april 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
2 : 1 |
|
Krka |
Nedelja, 7.april 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Gorica |
|
4 : 1 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 7.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
4 : 1 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 7.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
25. krog
|
Krka |
|
0 : 5 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 12.april 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
0 : 5 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 12.april 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Rudar Velenje |
|
1 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Petek, 12.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
1 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Petek, 12.april 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 13.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 1 |
|
Primorje eMundia |
Sobota, 13.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Ilirija 1911 |
|
3 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 13.april 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
3 : 1 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Sobota, 13.april 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Gorica |
|
0 : 0 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 13.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
0 : 0 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 13.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Dravinja |
|
0 : 2 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 14.april 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 2 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 14.april 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Jadran Dekani |
|
0 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 14.april 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
0 : 0 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 14.april 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Nafta 1903 |
|
3 : 4 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 14.april 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
3 : 4 |
|
Brinje Grosuplje |
Nedelja, 14.april 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
26. krog
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
0 : 1 |
|
Krka |
Petek, 19.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
0 : 1 |
|
Krka |
Petek, 19.april 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
TKK Tolmin |
|
1 : 1 |
|
Dravinja |
Petek, 19.april 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
1 : 1 |
|
Dravinja |
Petek, 19.april 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Triglav Kranj |
|
1 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Petek, 19.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
1 : 1 |
|
Rudar Velenje |
Petek, 19.april 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 2 |
|
Gorica |
Sobota, 20.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 2 |
|
Gorica |
Sobota, 20.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Vitanest Bilje |
|
0 : 2 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 20.april 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
0 : 2 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 20.april 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Brinje Grosuplje |
|
2 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 21.april 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
2 : 1 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 21.april 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Primorje eMundia |
|
3 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 21.april 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
3 : 0 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 21.april 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Tabor Sežana |
|
2 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 21.april 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
2 : 0 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 21.april 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
27. krog
|
Ilirija 1911 |
|
2 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 26.april 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
2 : 0 |
|
Tabor Sežana |
Petek, 26.april 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 27.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
0 : 2 |
|
Triglav Kranj |
Sobota, 27.april 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Dravinja |
|
0 : 4 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 27.april 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 4 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 27.april 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Krka |
|
2 : 2 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 27.april 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
2 : 2 |
|
TKK Tolmin |
Sobota, 27.april 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Nafta 1903 |
|
0 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 27.april 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
0 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Sobota, 27.april 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Jadran Dekani |
|
2 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 28.april 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
2 : 2 |
|
Vitanest Bilje |
Nedelja, 28.april 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 28.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
1 : 0 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 28.april 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Gorica |
|
2 : 3 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 28.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
2 : 3 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 28.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
28. krog
|
Triglav Kranj |
|
1 : 2 |
|
Nafta 1903 |
Petek, 3.maj 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
1 : 2 |
|
Nafta 1903 |
Petek, 3.maj 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Brinje Grosuplje |
|
2 : 1 |
|
Krka |
Sobota, 4.maj 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
2 : 1 |
|
Krka |
Sobota, 4.maj 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Tabor Sežana |
|
2 : 2 |
|
Gorica |
Sobota, 4.maj 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
2 : 2 |
|
Gorica |
Sobota, 4.maj 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Vitanest Bilje |
|
0 : 0 |
|
Dravinja |
Sobota, 4.maj 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
0 : 0 |
|
Dravinja |
Sobota, 4.maj 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Rudar Velenje |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 4.maj 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
1 : 0 |
|
Jadran Dekani |
Sobota, 4.maj 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 5.maj 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
1 : 2 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 5.maj 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
TKK Tolmin |
|
4 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 5.maj 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
4 : 1 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 5.maj 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Primorje eMundia |
|
1 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
1 : 0 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
29. krog
|
Krka |
|
1 : 0 |
|
Vitanest Bilje |
Petek, 10.maj 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Več informacij |
Krka |
|
1 : 0 |
|
Vitanest Bilje |
Petek, 10.maj 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 2 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Več informacij |
Fužinar SIJ Ravne Systems |
|
1 : 2 |
|
Tabor Sežana |
Sobota, 11.maj 2024 | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
4 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 11.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Več informacij |
Kety Emmi&Impol Bistrica |
|
4 : 1 |
|
Brinje Grosuplje |
Sobota, 11.maj 2024 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
|
Jadran Dekani |
|
2 : 0 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 11.maj 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Več informacij |
Jadran Dekani |
|
2 : 0 |
|
Nafta 1903 |
Sobota, 11.maj 2024 | Dekani, Športni park Dekani
|
Ilirija 1911 |
|
1 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Več informacij |
Ilirija 1911 |
|
1 : 1 |
|
TKK Tolmin |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
|
Primorje eMundia |
|
4 : 0 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Več informacij |
Primorje eMundia |
|
4 : 0 |
|
Triglav Kranj |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
|
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 12.maj 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Več informacij |
Dravinja |
|
0 : 0 |
|
Rudar Velenje |
Nedelja, 12.maj 2024 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
|
Gorica |
|
1 : 3 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 12.maj 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
Več informacij |
Gorica |
|
1 : 3 |
|
Beltinci Klima Tratnjek |
Nedelja, 12.maj 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
|
30. krog
|
Tabor Sežana |
|
15:00
|
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 19.maj 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Več informacij |
Tabor Sežana |
|
15:00 |
|
Primorje eMundia |
Nedelja, 19.maj 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
|
Rudar Velenje |
|
15:00
|
|
Krka |
Nedelja, 19.maj 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
Več informacij |
Rudar Velenje |
|
15:00 |
|
Krka |
Nedelja, 19.maj 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
|
TKK Tolmin |
|
15:00
|
|
Gorica |
Nedelja, 19.maj 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Več informacij |
TKK Tolmin |
|
15:00 |
|
Gorica |
Nedelja, 19.maj 2024 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
|
Nafta 1903 |
|
15:00
|
|
Dravinja |
Nedelja, 19.maj 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Več informacij |
Nafta 1903 |
|
15:00 |
|
Dravinja |
Nedelja, 19.maj 2024 | Lendava, Športni park Lendava
|
Triglav Kranj |
|
15:00
|
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 19.maj 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Več informacij |
Triglav Kranj |
|
15:00 |
|
Jadran Dekani |
Nedelja, 19.maj 2024 | Kranj, Športni center Kranj
|
Brinje Grosuplje |
|
15:00
|
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 19.maj 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Več informacij |
Brinje Grosuplje |
|
15:00 |
|
Ilirija 1911 |
Nedelja, 19.maj 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
|
Vitanest Bilje |
|
15:00
|
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 19.maj 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Več informacij |
Vitanest Bilje |
|
15:00 |
|
Kety Emmi&Impol Bistrica |
Nedelja, 19.maj 2024 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
|
Beltinci Klima Tratnjek |
|
15:00
|
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 19.maj 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|
Več informacij |
Beltinci Klima Tratnjek |
|
15:00 |
|
Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nedelja, 19.maj 2024 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
|