15. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  07.11.2021 ob 14.00

Jadran Dekani

1 : 1

Nafta 1903


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 4 : 0 Primorje
Z
Drava Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 1 Roltek Dob
N
Jadran Dekani 1 : 1 Nafta 1903
P
Krško 2 : 1 Jadran Dekani
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 6 : 0 Drava Ptuj
N
Jadran Dekani 1 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Rogaška 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 1 : 1 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 7 0 1 6 2
ND Lendava 1903 7 6 1 0 25
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 3 0 1 2 2
ND Lendava 1903 3 2 1 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 4 0 0 4 0
ND Lendava 1903 4 4 0 0 21



Vse medsebojne tekme

21/22  15.krog  Dekani, Športni park Dekani, 07.11.2021, ob 14.00  Jadran Dekani - Nafta 1903 1:1  (0:1) 
20/21  10.krog  Lendava, Športni park Lendava, 03.10.2020, ob 15.30  Nafta 1903 - Jadran Dekani 8:0  (2:0) 
19/20  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 29.09.2019, ob 15.30  Nafta 1903 - Jadran Dekani 5:0  (1:0) 
18/19  17.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.11.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Jadran Dekani 2:0  (1:0) 
18/19  2.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.08.2018, ob 17.30  Jadran Dekani - Nafta 1903 1:2  (0:1) 
17/18  30.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.05.2018, ob 16.00  Nafta 1903 - Jadran Dekani 6:0  (3:0) 
17/18  15.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.11.2017, ob 14.00  Jadran Dekani - Nafta 1903 0:1  (0:0) 

15. krog
Krka 3 : 3 Primorje
Rogaška 3 : 0 Drava Ptuj
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 3 : 4 Vitanest Bilje
Ilirija 1911 0 : 2 Triglav Kranj
Gorica 3 : 0 Rudar Velenje
Jadran Dekani 1 : 1 Nafta 1903
Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 0 Krško

LESTVICA
1 Gorica 17 46
2 Triglav Kranj 18 41
3 Rogaška 18 31
4 Nafta 1903 16 26
5 Fužinar Vzajemci 18 26
6 Roltek Dob 17 25
7 Rudar Velenje 18 25
8 Beltinci Klima Tratnjek 18 25
9 Primorje 18 24
10 Vitanest Bilje 18 21
11 Jadran Dekani 17 19
12 Krka 17 18
13 Krško 17 18
14 Ilirija 1911 18 17
15 Brežice 1919 Terme Čatež 18 12
16 Drava Ptuj 17 11

STRELCI
1. Tin Matić 14
2. Brian Sousa Saramago 12
3. Alen Krajnc 10
Vedran Vinko 10
5. Jakob Kodermac 8
Etien Velikonja 8
7. Vito Batistić 7
Edi Horvat 7
Nejc Gradišar 7
10. Gašper Jovan 6
Nik Jermol 6
Nermin Haljeta 6
Stefan Stevanović 6
14. Stefan Andjelić 5
Jakov Katuša 5
Marsel Stare 5
Rene Šolaja 5
Gal Grobelnik 5
Žan Leban 5
Dejan Djermanović 5

DELI NA