14. krog |  Dob, Športni park Dob |  30.10.2021 ob 14.00

Roltek Dob

2 : 1

Rogaška


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Roltek Dob 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Rogaška 3 : 1 Roltek Dob
N
Roltek Dob 2 : 2 Krka
P
Gorica 2 : 0 Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 2 Ilirija 1911
Rogaška
Z
Drava Ptuj 1 : 3 Rogaška
Z
Rogaška 3 : 1 Roltek Dob
Z
Nafta 1903 2 : 3 Rogaška
Z
Rogaška 3 : 0 Jadran Dekani
P
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 7 4 2 1 15
Rogaška 7 1 2 4 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 3 1 0 11
Rogaška 4 0 1 3 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 1 1 4
Rogaška 3 1 1 1 5



Vse medsebojne tekme

21/22  29.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 15.05.2022, ob 17.00  Rogaška - Roltek Dob 3:1  (2:0) 
21/22  14.krog  Dob, Športni park Dob, 30.10.2021, ob 14.00  Roltek Dob - Rogaška 2:1  (1:0) 
19/20  15.krog  Dob, Športni park Dob, 26.10.2019, ob 14.00  Roltek Dob - Rogaška 4:1  (2:1) 
18/19  25.krog  Dob, Športni park Dob, 27.04.2019, ob 17.00  Roltek Dob - Rogaška 2:2  (0:0) 
18/19  10.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 06.10.2018, ob 13.00  Rogaška - Roltek Dob 1:1  (1:0) 
17/18  30.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 26.05.2018, ob 16.00  Rogaška - Roltek Dob 1:2  (0:1) 
17/18  15.krog  Dob, Športni park Dob, 11.11.2017, ob 14.00  Roltek Dob - Rogaška 3:1  (2:0) 

14. krog
Triglav Kranj 2 : 0 Fužinar Vzajemci
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Primorje 0 : 1 Gorica
Rudar Velenje 1 : 2 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 2 : 0 Brežice 1919 Terme Čatež
Roltek Dob 2 : 1 Rogaška
Krško 2 : 1 Jadran Dekani
Drava Ptuj 1 : 0 Krka

LESTVICA
1 Gorica 30 72
2 Triglav Kranj 30 62
3 Krka 30 51
4 Rogaška 30 51
5 Rudar Velenje 30 49
6 Nafta 1903 30 47
7 Vitanest Bilje 30 45
8 Primorje 30 41
9 Roltek Dob 30 39
10 Ilirija 1911 30 38
11 Fužinar Vzajemci 30 37
12 Beltinci Klima Tratnjek 30 35
13 Jadran Dekani 30 31
14 Krško 30 26
15 Brežice 1919 Terme Čatež 30 20
16 Drava Ptuj 30 20

STRELCI
1. Tin Matić 21
2. Brian Sousa Saramago 17
3. Josip Majić 15
4. Vedran Vinko 14
5. Alen Krajnc 13
Žan Leban 13
7. Etien Velikonja 12
8. Dejan Djermanović 11
Nermin Haljeta 11
Nejc Gradišar 11
11. Rene Šolaja 10
Jakob Kodermac 10
13. Jošt Pišek 9
Gašper Jovan 9
Stefan Stevanović 9
Jakov Katuša 9
17. Andrej Pavlović 8
Luka Marič 8
Žan Vipotnik 8
Matic Marcius 8

DELI NA