3. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  14.08.2021 ob 17.30

Vitanest Bilje

2 : 2

Krka


Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Krško
P
Triglav Kranj 3 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 2 Rudar Velenje
N
Primorje 2 : 2 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 6 : 2 Drava Ptuj
Krka
Z
Krka 1 : 0 Roltek Dob
N
Nafta 1903 1 : 1 Krka
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Krka
P
Krka 0 : 1 Rogaška
P
Krško 2 : 1 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 7 0 4 3 10
Krka 7 3 4 0 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 0 2 1 6
Krka 3 1 2 0 7
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 4 0 2 2 4
Krka 4 2 2 0 10



Vse medsebojne tekme

21/22  3.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 14.08.2021, ob 17.30  Vitanest Bilje - Krka 2:2  (0:2) 
20/21  16.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 24.04.2021, ob 17.00  Krka - Vitanest Bilje 2:2  (0:1) 
20/21  10.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 03.10.2020, ob 18.00  Krka - Vitanest Bilje 1:0  (1:0) 
19/20  19.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 23.11.2019, ob 13.30  Krka - Vitanest Bilje 2:2  (1:0) 
19/20  4.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 17.08.2019, ob 17.00  Vitanest Bilje - Krka 3:3  (2:1) 
18/19  26.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.05.2019, ob 17.00  Vitanest Bilje - Krka 1:2  (0:1) 
18/19  11.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 14.10.2018, ob 15.30  Krka - Vitanest Bilje 5:0  (1:0) 

3. krog
Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Krka
Roltek Dob 7 : 2 Krško
Primorje 3 : 3 Jadran Dekani
Drava Ptuj 0 : 6 Nafta 1903
Triglav Kranj 3 : 0 Rogaška
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 2 Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Triglav Kranj 13 32
2 Gorica 11 28
3 Fužinar Vzajemci 13 25
4 Primorje 13 23
5 Rudar Velenje 13 21
6 Roltek Dob 13 20
7 Nafta 1903 12 19
8 Rogaška 13 19
9 Beltinci Klima Tratnjek 13 18
10 Krka 12 15
11 Vitanest Bilje 13 13
12 Ilirija 1911 13 10
13 Krško 13 10
14 Jadran Dekani 12 9
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 13 7

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Brian Sousa Saramago 9
Vedran Vinko 9
4. Jakob Kodermac 8
Alen Krajnc 8
6. Nejc Gradišar 7
7. Etien Velikonja 6
8. Nik Jermol 5
Denis Petrovič 5
Edi Horvat 5
Nermin Haljeta 5
Jakov Katuša 5
13. Matic Marcius 4
Stefan Andjelić 4
Erwin Tiganj 4
Aljaž Antolin 4
Aleksandar Zeljković 4
Rene Šolaja 4
Marsel Stare 4
Andrej Pavlović 4

DELI NA