2. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  08.08.2021 ob 20.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

2 : 3

Roltek Dob


Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
N
Nafta 1903 1 : 1 Krka
Z
Nafta 1903 2 : 1 Ilirija 1911
P
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Brežice 1919 Terme Čatež
Z
Vitanest Bilje 2 : 5 Nafta 1903
Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 1 : 0 Roltek Dob
N
Roltek Dob 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 2 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 2 : 0 Vitanest Bilje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 8 2 3 3 15
Roltek Dob 8 3 3 2 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 3 1 1 1 3
Roltek Dob 3 1 1 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 5 1 2 2 12
Roltek Dob 5 2 2 1 9



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Lendava, Športni park Lendava, 08.08.2021, ob 20.00  Nafta 1903 - Roltek Dob 2:3  (1:1) 
20/21  18.krog  Dob, Športni park Dob, 05.05.2021, ob 17.00  Roltek Dob - Nafta 1903 1:1  (0:0) 
20/21  9.krog  Dob, Športni park Dob, 26.09.2020, ob 16.00  Roltek Dob - Nafta 1903 4:4  (2:2) 
19/20  6.krog  Dob, Športni park Dob, 31.08.2019, ob 17.00  Roltek Dob - Nafta 1903 1:7  (0:3) 
18/19  27.krog  Lendava, Športni park Lendava, 11.05.2019, ob 14.00  Nafta 1903 - Roltek Dob 0:0  (0:0) 
18/19  12.krog  Dob, Športni park Dob, 20.10.2018, ob 15.00  Roltek Dob - Nafta 1903 2:0  (1:0) 
17/18  16.krog  Dob, Športni park Dob, 18.11.2017, ob 14.00  Roltek Dob - Nafta 1903 1:0  (0:0) 
17/18  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Roltek Dob 1:0  (0:0) 

2. krog
Krka 1 : 2 Triglav Kranj
Rogaška 1 : 0 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 0 Primorje
Jadran Dekani 1 : 2 Drava Ptuj
Gorica 3 : 2 Vitanest Bilje
Krško 2 : 2 Fužinar Vzajemci
Ilirija 1911 2 : 2 Brežice 1919 Terme Čatež
Nafta 1903 2 : 3 Roltek Dob

LESTVICA
1 Triglav Kranj 12 31
2 Gorica 10 25
3 Fužinar Vzajemci 12 22
4 Rudar Velenje 12 21
5 Primorje 12 20
6 Roltek Dob 12 20
7 Rogaška 12 19
8 Beltinci Klima Tratnjek 12 17
9 Nafta 1903 11 16
10 Krka 11 12
11 Vitanest Bilje 12 12
12 Ilirija 1911 12 10
13 Krško 12 9
14 Jadran Dekani 10 8
15 Drava Ptuj 12 8
16 Brežice 1919 Terme Čatež 12 6

STRELCI
1. Tin Matić 11
2. Brian Sousa Saramago 8
Vedran Vinko 8
4. Alen Krajnc 7
Jakob Kodermac 7
6. Nejc Gradišar 6
7. Nermin Haljeta 5
Denis Petrovič 5
Nik Jermol 5
10. Gašper Jovan 4
Marsel Stare 4
Edi Horvat 4
Andrej Pavlović 4
Jakov Katuša 4
Vito Batistić 4
Etien Velikonja 4
Stefan Andjelić 4
Matic Marcius 4
Matej Potokar 4
Leon Marinič 4

DELI NA