21. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  19.05.2021 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Nafta 1903

6 : 1

Vitanest Bilje


Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
Z
Rudar Velenje 1 : 2 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 6 : 1 Vitanest Bilje
Z
Triglav Kranj 0 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Kalcer Radomlje
N
Roltek Dob 1 : 1 Nafta 1903
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 3 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 6 : 1 Vitanest Bilje
P
Rudar Velenje 2 : 1 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Triglav Kranj
P
Kalcer Radomlje 5 : 2 Vitanest Bilje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 5 3 2 0 12
Vitanest Bilje 5 0 2 3 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 4 3 1 0 10
Vitanest Bilje 4 0 1 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 1 0 1 0 2
Vitanest Bilje 1 0 1 0 2



Vse medsebojne tekme

20/21  21.krog  Lendava, Športni park Lendava, 19.05.2021, ob 17.00  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 6:1  (3:0) 
20/21  6.krog  Lendava, Športni park Lendava, 12.09.2020, ob 16.00  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 2:1  (1:0) 
19/20  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 07.09.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 1:0  (1:0) 
18/19  25.krog  Lendava, Športni park Lendava, 27.04.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 1:1  (1:1) 
18/19  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 06.10.2018, ob 15.30  Vitanest Bilje - Nafta 1903 2:2  (2:1) 

21. krog
Jadran Dekani 0 : 4 Primorje eMundia
Roltek Dob 2 : 2 Rudar Velenje
Fužinar Vzajemci 2 : 3 Šmartno 1928
Krka 2 : 1 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Krško
Drava Ptuj 1 : 1 Brda
Nafta 1903 6 : 1 Vitanest Bilje
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 22 50
2 Krka 22 45
3 Nafta 1903 22 44
4 Roltek Dob 22 40
5 Brežice Terme Čatež 22 39
6 Vitanest Bilje 22 34
7 Triglav Kranj 22 32
8 Rudar Velenje 22 26
9 Jadran Dekani 22 27
10 Krško 22 26
11 Fužinar Vzajemci 22 25
12 Primorje eMundia 22 23
13 Drava Ptuj 22 22
14 Beltinci Klima Tratnjek 22 22
15 Šmartno 1928 22 19
16 Brda 22 14

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 16
2. Danijel Šturm 13
3. Meshack Izuchukwu Ubochioma 12
Tin Matić 12
5. Nermin Haljeta 11
6. Marko Huč 10
Jakob Kodermac 10
Stjepan Oštrek 10
9. Tadej Trdina 9
Luka Cerar 9
Kristijan Šipek 9
12. Denis Petrovič 8
Jaka Bizjak 8
Edi Horvat 8
15. Mateo Verunica 7
Sacha Varga 7
Vedran Vinko 7
18. Mitja Mauko 6
Amel Džuzdanović 6
Gaber Petric 6

DELI NA

0