19. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  23.11.2019 ob 13.30

Beltinci Klima Tratnjek

0 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Beltinci Klima Tratnjek
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Kalcer Radomlje
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 4 1 0 3 3
Kalcer Radomlje 4 3 0 1 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 1 0 1 2
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 3
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 0 0 2 1
Kalcer Radomlje 2 2 0 0 8



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 23.11.2019, ob 13.30  Beltinci Klima Tratnjek - Kalcer Radomlje 0:3  (0:1) 
19/20  4.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 17.08.2019, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Beltinci Klima Tratnjek 4:0  (1:0) 
18/19  22.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 07.04.2019, ob 16.30  Beltinci - Kalcer Radomlje 2:0  (1:0) 
18/19  7.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 15.09.2018, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Beltinci 4:1  (1:1) 

19. krog
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
Gorica 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 1 : 1 Krško
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Brda 3 : 3 Roltek Dob

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA