12. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  05.10.2019 ob 15.30

Rogaška

1 : 3

Koroška Dravograd

Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 130

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
P
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 1 0 0 1 1
Dravograd-Avto Grubelnik 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 1 0 0 1 1
Dravograd-Avto Grubelnik 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 0 0 0 0 0
Dravograd-Avto Grubelnik 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 05.10.2019, ob 15.30  Rogaška - Koroška Dravograd 1:3  (0:1) 

12. krog
Kalcer Radomlje 2 : 2 Roltek Dob
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 3 Koroška Dravograd
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Jadran Dekani 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Krka 3 : 2 Nafta 1903
Krško 1 : 2 Koper
Brda 0 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA