6. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  31.08.2019 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

4 : 1

Jadran Dekani

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Z
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
P
Koper 4 : 0 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 5 : 1 Koroška Dravograd
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 3 2 0 18
Jadran Dekani 5 0 2 3 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 11
Jadran Dekani 3 0 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 7
Jadran Dekani 2 0 1 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 31.08.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Jadran Dekani 4:1  (1:0) 
18/19  27.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.05.2019, ob 17.00  Jadran Dekani - Fužinar Vzajemci 4:5  (4:1) 
18/19  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.10.2018, ob 15.00  Fužinar - Jadran Dekani 1:1  (0:1) 
17/18  26.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 28.04.2018, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Jadran Dekani 6:0  (2:0) 
17/18  11.krog  Dekani, Športni park Dekani, 15.10.2017, ob 15.30  Jadran Dekani - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Vitanest Bilje 2 : 3 Gorica
Krško 0 : 1 Brda
Rogaška 0 : 0 Krka
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
Koper 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 17 40
2 Gorica 17 35
3 Kalcer Radomlje 17 33
4 Nafta 1903 17 31
5 Krško 17 30
6 Fužinar Vzajemci 17 30
7 Vitanest Bilje 17 28
8 Krka 17 24
9 Roltek Dob 16 22
10 Drava Dakinda Ptuj 17 20
11 Jadran Dekani 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 17 18
13 Brežice Terme Čatež 16 11
14 Brda 16 11
15 Rogaška 16 11
16 Koroška Dravograd 17 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
3. Jaka Bizjak 11
4. Nermin Haljeta 9
Sacha Varga 9
Anže Pišek 9
7. Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Matej Potokar 8
11. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Stepančič 7
14. Žan Nikolić 6
Denis Petrovič 6
Kristijan Šipek 6
Erwin Tiganj 6
Nejc Pečnik 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
Peter Kogelnik 6

DELI NA