5. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  24.08.2019 ob 17.00

Jadran Dekani

3 : 1

Rogaška

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Bohinc Matjaž
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
P
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
P
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
P
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
P
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška
P
Rogaška 1 : 4 Gorica
N
Rogaška 0 : 0 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 5 1 0 4 5
Rogaška 5 4 0 1 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 3 1 0 2 5
Rogaška 3 2 0 1 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 0 2 0
Rogaška 2 2 0 0 6



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Dekani, Športni park Dekani, 24.08.2019, ob 17.00  Jadran Dekani - Rogaška 3:1  (2:1) 
18/19  30.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 26.05.2019, ob 17.00  Rogaška - Jadran Dekani 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Dekani, Športni park Dekani, 10.11.2018, ob 14.00  Jadran Dekani - Rogaška 2:3  (1:0) 
17/18  29.krog  Dekani, Športni park Dekani, 19.05.2018, ob 15.30  Jadran Dekani - Rogaška 0:6  (0:3) 
17/18  14.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.11.2017, ob 14.00  Rogaška - Jadran Dekani 3:0  (2:0) 

5. krog
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Koper
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 3 : 1 Krško
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA