4. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  17.08.2019 ob 17.00

Rogaška

2 : 1

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Borošak Silvo
Št. gledalcev: 220

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
P
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 2 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
P
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 6 2 1 3 10
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 3 1 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 2 0 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 0 1 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 6



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 23.11.2019, ob 13.30  Fužinar Vzajemci - Rogaška 3:2  (2:1) 
19/20  4.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 17.08.2019, ob 17.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 2:1  (2:1) 
18/19  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.03.2019, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:2) 
18/19  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 08.09.2018, ob 16.30  Fužinar - Rogaška 1:1  (0:1) 
17/18  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 02.04.2018, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Ravne Systems 4:2  (2:2) 
17/18  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.09.2017, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Rogaška 2:1  (2:1) 

4. krog
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA