4. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  17.08.2019 ob 17.00

Rogaška

2 : 1

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Borošak Silvo
Št. gledalcev: 220

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Rogaška 1 : 4 Gorica
N
Rogaška 0 : 0 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Z
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 5 2 1 2 8
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 1 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 3 2 0 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 1 1 2
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 17.08.2019, ob 17.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 2:1  (2:1) 
18/19  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.03.2019, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:2) 
18/19  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 08.09.2018, ob 16.30  Fužinar - Rogaška 1:1  (0:1) 
17/18  21.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 02.04.2018, ob 16.00  Rogaška - Fužinar Ravne Systems 4:2  (2:2) 
17/18  6.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.09.2017, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Rogaška 2:1  (2:1) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 9 19
4 Gorica 9 19
5 Nafta 1903 8 15
6 Vitanest Bilje 9 15
7 Krka 8 13
8 Fužinar Vzajemci 9 13
9 Drava Dakinda Ptuj 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 9 6
14 Koroška Dravograd 8 4
15 Brežice Terme Čatež 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Luka Volarič 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
16. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3

DELI NA