4. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  17.08.2019 ob 17.00

Koroška Dravograd

5 : 1

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
P
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
N
Koroška Dravograd 1 : 1 Krka
Brežice Terme Čatež
Z
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 2 1 0 1 6
Brežice - Terme Čatež 2 1 0 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 1 1 0 0 5
Brežice - Terme Čatež 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 1 0 0 1 1
Brežice - Terme Čatež 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Brežice, Stadion Brežice, 23.11.2019, ob 13.30  Brežice Terme Čatež - Koroška Dravograd 2:1  (2:0) 
19/20  4.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.08.2019, ob 17.00  Koroška Dravograd - Brežice Terme Čatež 5:1  (2:0) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Jaka Bizjak 13
Sacha Varga 13
5. Anže Pišek 9
Edi Baša 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Tadej Trdina 9
10. Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA