4. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  17.08.2019 ob 17.00

Koroška Dravograd

5 : 1

Brežice Terme Čatež


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
P
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Brežice Terme Čatež
N
Koper 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 2 1 0 1 6
Brežice - Terme Čatež 2 1 0 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 1 1 0 0 5
Brežice - Terme Čatež 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 1 0 0 1 1
Brežice - Terme Čatež 1 1 0 0 2



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Brežice, Stadion Brežice, 23.11.2019, ob 13.30  Brežice Terme Čatež - Koroška Dravograd 2:1  (2:0) 
19/20  4.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.08.2019, ob 17.00  Koroška Dravograd - Brežice Terme Čatež 5:1  (2:0) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA