12. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  20.10.2018 ob 15.00

AŠK Bravo

3 : 1

Brda

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

AŠK Bravo
P
Fužinar Vzajemci 3 : 2 AŠK Bravo
P
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 AŠK Bravo
N
Ankaran Postojna 0 : 0 AŠK Bravo
Z
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 3 AŠK Bravo
Brda
P
Roltek Dob 4 : 3 Brda
Z
Brda 1 : 0 Rogaška
P
Brda 0 : 1 Vitanest Bilje
P
Brežice Terme Čatež 1 : 0 Brda
N
Brda 0 : 0 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 3 1 0 2 3
Brda 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 2 1 0 1 3
Brda 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo Publikum 1 0 0 1 0
Brda 1 1 0 0 3



Vse medsebojne tekme

18/19  12.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.10.2018, ob 15.00  AŠK Bravo - Brda 3:1  (1:0) 
17/18  20.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.03.2018, ob 15.00  AŠK Bravo - Brda 0:1  (0:1) 
17/18  5.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 03.09.2017, ob 15.00  Brda - AŠK Bravo 3:0  (0:0) 

12. krog
Ankaran Postojna 2 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 3 : 1 Brda
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Jadran Dekani
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Kalcer Radomlje
Vitanest Bilje 1 : 2 Ilirija 1911
Rogaška 1 : 3 Krka
Roltek Dob 2 : 0 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 17 36
2 AŠK Bravo 17 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 33
4 Krka 17 30
5 Roltek Dob 17 30
6 Nafta 1903 17 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 28
8 Fužinar Vzajemci 17 25
9 Beltinci 17 20
10 Ankaran Postojna 17 20
11 Rogaška 17 18
12 Vitanest Bilje 17 18
13 Ilirija 1911 17 15
14 Jadran Dekani 17 14
15 Brda 17 13
16 Brežice Terme Čatež 17 13

STRELCI
1. Anel Hajrić 21
2. Papa Ibou Kebe 15
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
4. Jaka Bizjak 10
Mustafa Nukić 10
Žan Medved 10
7. Žan Nikolić 9
Miha Kostanjšek 9
9. Luka Cerar 8
10. Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
Jernej Trstenjak 7
13. Marko Roginić 6
Nermin Haljeta 6
Matic Marcius 6
16. Mitja Križan 5
Denis Petrovič 5
Erwin Tiganj 5
Vedran Vinko 5
Ovbokha Agboyi 5

DELI NA