9. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  29.09.2018 ob 15.30

Krka

3 : 1

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč)
Delegat: Klopčič Bogomil
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 2 Krka
P
Krka 1 : 3 Nafta 1903
Z
Roltek Dob 2 : 4 Krka
Z
Krka 2 : 1 Rogaška
Z
Vitanest Bilje 1 : 2 Krka
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 3 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 0 : 0 Brda
Z
Jadran Dekani 4 : 5 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 5 2 1 2 11
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 1 2 11
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 3 2 0 1 7
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 0 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 2 0 1 1 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 6



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 07.09.2019, ob 16.30  Krka - Fužinar Vzajemci 1:2  (0:1) 
18/19  24.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.04.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Krka 2:2  (2:1) 
18/19  9.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 29.09.2018, ob 15.30  Krka - Fužinar 3:1  (2:1) 
17/18  29.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 19.05.2018, ob 15.30  Krka - Fužinar Ravne Systems 3:2  (3:1) 
17/18  14.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 04.11.2017, ob 14.00  Fužinar Ravne Systems - Krka 4:2  (1:1) 

9. krog
Ilirija 1911 0 : 3 AŠK Bravo
Kalcer Radomlje 4 : 0 Ankaran Hrvatini
Jadran Dekani 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Roltek Dob 1 : 0 Vitanest Bilje
Nafta 1903 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krka 3 : 1 Fužinar Vzajemci
Brda 1 : 1 Beltinci

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA