2. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  11.08.2018 ob 17.30

AŠK Bravo

4 : 0

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Čeferin Darko
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Luka Žinko
6 Aleksander Palamar
7 Milan Đajič K
8 Ovbokha Agboyi
9 Mustafa Nukić
10 Domen Jugovar
11 Luka Gajič


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
13 Marko Huč
14 Nejc Filipčič
15 Anis Jašaragič
16 Jetmir Torra
17 Jurij Španja
18 Lan Piskule

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
6 Mika Mario Rokavec
10 Denis Halilović K
15 Nemanja Gajić
17 Žan Medved
22 Mitja Križan
23 Nik Fasvald
37 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
72 Dominik Ivkič


Rezervni igralci
2 Andraž Paradiž
4 Matic Pipuš
5 Nejc Rober
8 Herolind Cikaqi
44 Tin Pavlić

Trener
Dejan Grabić

Trener

Sodnik
Vojko Goričan

Zadetki
Domen Jugovar 1 : 0 6'
Mustafa Nukić 2 : 0 67'
David Brekalo 3 : 0 72'
Ovbokha Agboyi (11m) 4 : 0 79'

Dogodki
Žan Medved 32'
Menjava Jašaragič /  Gajič 46'
Almin Kurtovič 60'
Menjava Cikaqi /  Medved 67'
Ovbokha Agboyi 68'
Menjava Paradiž /  Kovač 75'
Menjava Filipčič /  Palamar 75'
Dominik Ivkič 77'
Menjava Pipuš /  Fasvald 79'
Menjava Španja /  Kurtovič 83'

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA