10. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  23.10.2021 ob 14.00

Maribor

2 : 2

Radomlje


Sodniki: Kapun Matej (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Forjanič Danjel (2. pomoč)
Delegat: Mežnar Tadej
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Radomlje 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Radomlje
Z
Krka 0 : 3 Radomlje
N
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Domžale 1 : 3 Radomlje
Z
Radomlje 5 : 1 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 8 5 2 1 18
Kalcer Radomlje 8 1 2 5 14
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 3 2 1 0 7
Kalcer Radomlje 3 0 1 2 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 5 3 1 1 11
Kalcer Radomlje 5 1 1 3 10



Vse medsebojne tekme

21/22  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 05.05.2022, ob 14.00  Radomlje - Maribor 5:1  (3:0) 
21/22  10.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.10.2021, ob 14.00  Maribor - Radomlje 2:2  (2:0) 
20/21  2.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 19.08.2020, ob 17.00  Radomlje - Maribor 2:3  (1:1) 
19/20  6.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 22.09.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Maribor 1:1  (1:1) 
18/19  19.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 06.04.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Maribor 2:3  (1:0) 
18/19  6.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 16.09.2018, ob 16.00  Maribor - Kalcer Radomlje 2:0  (2:0) 
17/18  24.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.05.2018, ob 17.30  Maribor - Kalcer Radomlje 3:2  (1:0) 
17/18  11.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 21.10.2017, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Maribor 0:3  (0:0) 

10. krog
Triglav Kranj 3 : 2 Nova KBM Aluminij
Brinje Grosuplje 2 : 1 Drava Ptuj
Maribor 2 : 2 Radomlje
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
Domžale 3 : 0 Bravo Mastercard
Krka 1 : 6 Koper
A2S Celje 1 : 1 Mura

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA