3. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  18.08.2021 ob 17.00

Drava Ptuj

0 : 1

Ilirija Extra-Lux


Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Kranjc Andrej (2. pomoč)
Delegat: Mijatovič Goran
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
P
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
P
Krka 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Domžale 4 : 0 Drava Ptuj
Ilirija Extra-Lux
P
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 1 1 3 2
ND Ilirija 5 3 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 1 0 2 2
ND Ilirija 3 2 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 1 1 0
ND Ilirija 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

21/22  16.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30  Ilirija Extra-Lux - Drava Ptuj 2:0  (2:0) 
21/22  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 18.08.2021, ob 17.00  Drava Ptuj - Ilirija Extra-Lux 0:1  (0:0) 
20/21  9.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.04.2021, ob 13.00  Drava Ptuj - Ilirija Extra-Lux 1:3  (0:1) 
18/19  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 17.30  Drava Dakinda Ptuj - Ilirija Extra-Lux 1:0  (1:0) 
18/19  13.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 14.00  Ilirija Extra-Lux - Drava Dakinda Ptuj 0:0  (0:0) 

3. krog
Maribor 0 : 0 A2S Celje
Drava Ptuj 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Bravo Mastercard 1 : 2 Radomlje
Domžale 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Krka 3 : 1 Mura
Koper 1 : 0 Nova KBM Aluminij
Brinje Grosuplje 1 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA