Sodniki: | Nemet Slavko (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Kranjc Andrej (2. pomoč) |
Delegat: | Mijatovič Goran |
Št. gledalcev: | 120 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
A2S Celje | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
P |
Krka | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | ||
ND Ilirija | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
ND Ilirija | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 |
21/22 | 16.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30 | Ilirija Extra-Lux | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 18.08.2021, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.04.2021, ob 13.00 | Drava Ptuj | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 17.30 | Drava Dakinda Ptuj | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:0 | (0:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 0 : 0 | A2S Celje |
Domžale | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Krka | 3 : 1 | Mura |
Drava Ptuj | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo Mastercard | 1 : 2 | Radomlje |
Koper | 1 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |