2. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  15.09.2021 ob 16.00

Olimpija Ljubljana

2 : 1

Maribor


Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč)
Delegat: Dobrun Žiga
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Radomlje 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 24 9 4 11 37
Maribor 24 11 4 9 49
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 12 7 2 3 25
Maribor 12 3 2 7 19
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 12 2 2 8 12
Maribor 12 8 2 2 30



Vse medsebojne tekme

21/22  15.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.02.2022, ob 14.30  Maribor - Olimpija Ljubljana 4:1  (2:0) 
21/22  2.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 15.09.2021, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 2:1  (0:1) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2020, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Maribor 5:1  (1:1) 
19/20  7.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2019, ob 15.30  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:2  (1:1) 
18/19  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 13.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:1) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2018, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 1:3  (1:1) 
17/18  16.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 04.04.2018, ob 16.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 1:0  (1:0) 
17/18  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.09.2017, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 1:2  (0:1) 
16/17  26.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 26.05.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Maribor 4:3  (1:1) 
16/17  13.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2016, ob 14.00  Maribor - Olimpija Ljubljana 2:2  (0:2) 
15/16  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama Bežigrad, 29.11.2015, ob 13.30  - 1:0  (0:0) 
15/16  3.krog  Jarenina, Jarenina-Športni park Jarenina, 15.08.2015, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
14/15  24.krog  Ljubljana, Šp Kodeljevo umetna treva, 19.04.2015, ob 10.00  - 1:1  (1:0) 
14/15  9.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 27.09.2014, ob 16.00  - 4:1  (2:1) 
13/14  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00  - 2:1  (1:1) 
13/14  5.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 31.08.2013, ob 13.00  - 3:2  (2:1) 
12/13  27.krog  Ljubljana, ŠRC Stožice, 26.05.2013, ob 15.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.11.2012, ob 19.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  22.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 31.03.2012, ob 15.00  - 1:3  (0:1) 
11/12  7.krog  Ljubljana, ŠC ŽAK-naravna trava, 28.09.2011, ob 16.00  - 3:2  (1:2) 
10/11  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.02.2011, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  1.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 14.08.2010, ob 18.00  - 0:2  (0:0) 
09/10  21.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 28.03.2010, ob 15.00  - 1:1  (0:1) 
09/10  6.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.09.2009, ob 19.00  - 8:0  (2:0) 

2. krog
Nova KBM Aluminij 3 : 1 Krka
Ilirija Extra-Lux 4 : 2 Koper
A2S Celje 3 : 0 Bravo Mastercard
Radomlje 2 : 3 Drava Ptuj
Mura 0 : 1 Brinje Grosuplje
Triglav Kranj 1 : 1 Domžale
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Maribor

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA