Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč) |
Delegat: | Dobrun Žiga |
Št. gledalcev: | 1 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 28 | 10 | 5 | 13 | 43 | ||
Maribor | 28 | 13 | 5 | 10 | 55 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 7 | 2 | 5 | 26 | ||
Maribor | 14 | 5 | 2 | 7 | 23 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 3 | 3 | 8 | 17 | ||
Maribor | 14 | 8 | 3 | 3 | 32 |
23/24 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 08.12.2023, ob 16.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
23/24 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 11.08.2023, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 03.05.2023, ob 17.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:4 | (1:1) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.10.2022, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 15.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.02.2022, ob 14.30 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 15.09.2021, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 2:1 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2020, ob 16.30 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 5:1 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2019, ob 15.30 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:1) |
18/19 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 13.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.09.2018, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 16.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 04.04.2018, ob 16.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.09.2017, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 1:2 | (0:1) |
16/17 | 26.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 26.05.2017, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Maribor | 4:3 | (1:1) |
16/17 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.11.2016, ob 14.00 | Maribor | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:2) |
15/16 | 18.krog | Ljubljana, ŠC Jama Bežigrad, 29.11.2015, ob 13.30 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 3.krog | Jarenina, Jarenina-Športni park Jarenina, 15.08.2015, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 24.krog | Ljubljana, Šp Kodeljevo umetna treva, 19.04.2015, ob 10.00 | - | Maribor | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 9.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 27.09.2014, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (2:1) | |
13/14 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.03.2014, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) | |
13/14 | 5.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 31.08.2013, ob 13.00 | - | Maribor | 3:2 | (2:1) | |
12/13 | 27.krog | Ljubljana, ŠRC Stožice, 26.05.2013, ob 15.00 | - | Maribor | 3:1 | (2:0) | |
12/13 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.11.2012, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) | |
11/12 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 31.03.2012, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) | |
11/12 | 7.krog | Ljubljana, ŠC ŽAK-naravna trava, 28.09.2011, ob 16.00 | - | Maribor | 3:2 | (1:2) | |
10/11 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.02.2011, ob 13.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) | |
10/11 | 1.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 14.08.2010, ob 18.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:0) | |
09/10 | 21.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 28.03.2010, ob 15.00 | - | Maribor | 1:1 | (0:1) | |
09/10 | 6.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.09.2009, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 8:0 | (2:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 3 : 1 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 2 | Koper |
A2S Celje | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Radomlje | 2 : 3 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |