Sodniki: | Klančar Jaka (glavni sodnik), Birtič Matej (1. pomoč), Selan Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Koletnik Drago |
Št. gledalcev: | 70 |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 24 | 12 | 6 | 6 | 49 | ||
Krka | 24 | 6 | 6 | 12 | 32 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 12 | 7 | 3 | 2 | 27 | ||
Krka | 12 | 2 | 3 | 7 | 14 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 12 | 5 | 3 | 4 | 22 | ||
Krka | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 |
23/24 | 26.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 20.04.2024, ob 17.00 | Krka | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) |
23/24 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2023, ob 15.30 | Aluminij | - | Krka | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 22.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 22.04.2023, ob 13.30 | Krka | - | Aluminij | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.10.2022, ob 13.00 | Nova KBM Aluminij | - | Krka | 2:2 | (2:2) |
21/22 | 15.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 27.11.2021, ob 13.00 | Krka | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.08.2021, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Krka | 3:1 | (0:0) |
17/18 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 14.04.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Krka | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 8.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 30.09.2017, ob 15.30 | Krka | - | Aluminij | 2:6 | (0:4) |
16/17 | 25.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 20.05.2017, ob 13.00 | Krka | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
16/17 | 12.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 29.10.2016, ob 15.00 | Aluminij | - | Krka | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 18.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.11.2015, ob 13.00 | - | Krka | 1:1 | (0:1) | |
15/16 | 3.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 16.08.2015, ob 17.30 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
14/15 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.05.2015, ob 17.00 | - | Krka | 7:3 | (4:1) | |
14/15 | 13.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 25.10.2014, ob 14.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:0) | |
13/14 | 16.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 16.11.2013, ob 13.00 | - | Aluminij | 1:3 | (1:0) | |
13/14 | 1.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 10.08.2013, ob 17.30 | - | Krka | 3:0 | (3:0) | |
12/13 | 25.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.06.2013, ob 17.00 | - | Krka | 0:3 | (0:1) | |
12/13 | 10.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 21.10.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 3:2 | (2:1) | |
11/12 | 26.krog | Novo mesto, Portoval- umetna trava, 26.05.2012, ob 18.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) | |
11/12 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.10.2011, ob 15.30 | - | Krka | 2:1 | (2:0) | |
08/09 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 01.03.2009, ob 15.00 | - | Krka | 3:0 | (1:0) | |
08/09 | 3.krog | Novo mesto, Portoval umetna trava, 16.08.2008, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:0) | |
06/07 | 17.krog | Kidričevo-umetna trava, Kidričevo-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00 | - | Krka | 4:1 | (0:0) | |
06/07 | 4.krog | Novo mesto - umetna trava, 26.08.2006, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 3 : 1 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 2 | Koper |
A2S Celje | 3 : 0 | Bravo Mastercard |
Radomlje | 2 : 3 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |