Statistični pregled
izbrana
sezona

Osnovne statistike

Število tekem 67
Domače zmage 28 (41,79%)
Gostujoče zmage 25 (37,31%)
Neodločeno 14 (20,90%)
Najvišja zmaga 8. krog, Zagorje - Sava Kranj 1:9
Število golov 221 (126:95)
Povprečje golov/tekmo 3,30 (1,88:1,42)
Število 11m 23
Število avtogolov 5
Število rumenih kartonov 324
Število rdečih kartonov 11
Število igralcev* 353
Število glavnih sodnikov* 22
Število gledalcev 2.780
Povprečno gledalcev/tekmo 44
Največ gledalcev 250 (4. krog, ŠD Šenčur - Sava Kranj 6:0)
Najmanj gledalcev 1 (1. krog, ND Ilirija - Zagorje 4:0)
* - samo tisti, ki so igrali/sodili na tekmah.



Lestvica

1 Ilirija 1911 9 8 1 0 29:6 25
2 Svoboda Ljubljana 10 7 0 3 26:17 21
3 Elta Izola 10 6 2 2 20:9 20
4 Postojna 9 6 1 2 17:14 19
5 Tinex Šenčur 10 5 2 3 23:12 17
6 Brinje Grosuplje 10 3 6 1 17:11 15
7 TKK Tolmin 10 4 3 3 17:12 15
8 Fama Vipava 10 3 4 3 11:12 13
9 Sava Kranj 9 4 0 5 20:16 12
10 Adria 8 2 3 3 8:10 9
11 Arol Škofja Loka 10 2 2 6 8:18 8
12 Šobec Lesce 9 2 0 7 12:23 6
13 Žiri 10 1 2 7 7:26 5
14 Zagorje 10 0 2 8 6:35 2




Serije

Zaporedne zmage  Elta Izola 5 (od 5. do 9. kroga)
Zaporedne neodločeni  Brinje Grosuplje 4 (od 7. do 10. kroga)
Zaporedni porazi  Zagorje 5 (od 5. do 9. kroga)
Brez poraza  Ilirija 1911 9 (od 1. do 9. kroga)
Brez zmage  Zagorje 10 (od 1. do 10. kroga)
Brez neodločenega  Svoboda Ljubljana 10 (od 1. do 10. kroga)




Najvišji rezultati

krog domači gosti rezultat
8 Zagorje Sava Kranj 1:9
4 Tinex Šenčur Sava Kranj 6:0
5 Brinje Grosuplje Žiri 6:0
8 Ilirija 1911 Postojna 6:0
9 Arol Škofja Loka Elta Izola 0:5
2 Žiri Ilirija 1911 1:6
7 Šobec Lesce Zagorje 5:0
3 TKK Tolmin Zagorje 5:1
1 Ilirija 1911 Zagorje 4:0
4 Svoboda Ljubljana Šobec Lesce 5:1
2 Tinex Šenčur Šobec Lesce 5:1
1 Postojna Šobec Lesce 5:1
6 Ilirija 1911 Brinje Grosuplje 4:0
9 Sava Kranj Žiri 3:0
5 Adria Tinex Šenčur 0:3




Najboljši strelci

# igralec klub št. golov 11m
1.  Aleksandar Đokić Svoboda Ljubljana 11 3
2.  Milan Đajič Ilirija 1911 7 2
3.  Jaka Štromajer Elta Izola 6 1
  Romario Cekaj Postojna 6 0
5.  Ogochukwu Prince Akpomudia Svoboda Ljubljana 5 0
  Dejan Djermanović Ilirija 1911 5 0
  Ladislav Stanko Tinex Šenčur 5 1
  Samo Kokalj Tinex Šenčur 5 4
  Lan Piskule Ilirija 1911 5 0
  Al Mahič Brinje Grosuplje 5 0




Največ kartonov

# igralec klub št.rumenih št.rdečih
1.  Žan Palčič Svoboda Ljubljana 6 1
2.  Klemen Judež Svoboda Ljubljana 4 1
  Lan Žibert Ilirija 1911 4 1
  Boštjan Frelih Žiri 4 1
  Kristian Rozman Tinex Šenčur 4 1
6.  Kristijan Šmid Zagorje 5 0
  Alexander Stožinič Žiri 5 0
  Matic Perše TKK Tolmin 5 0
9.  Gašper Trdan Ilirija 1911 3 1
  Jurij Požrl Elta Izola 3 1




Največ nastopov

# igralec klub štev.
1.  Ladislav Stanko Tinex Šenčur 10
  Damir Hadžić Elta Izola 10
  Danjel Rakušček TKK Tolmin 10
  Lenart Vrečič Tinex Šenčur 10
  Samo Kokalj Tinex Šenčur 10
  Darko Djukić Tinex Šenčur 10
  Tine Kravanja TKK Tolmin 10
  Tim Kovačič Žiri 10
  Matija Šuligoj Fama Vipava 10
  Matej Mavrič TKK Tolmin 10




Naj menjava

# igralec klub štev.
1.  Luka Filip Svoboda Ljubljana 8
  Gašper Lavtar Šobec Lesce 8
  Luka Resnik Zagorje 8
4.  Val Zaletel Černoš Ilirija 1911 7
  Luka Bajc Fama Vipava 7
  Anže Rožman Arol Škofja Loka 7
  Aleks Šmitran Arol Škofja Loka 7
  Gašper Kukavica Tinex Šenčur 7
  David Zavadlav Adria 7
10.  Mark Lipovšek Zagorje 6




Največ minut

# igralec klub štev.
1.  Lenart Vrečič Tinex Šenčur 900
  Tim Kovačič Žiri 900
  Matija Šuligoj Fama Vipava 900
  Aleksandar Đokić Svoboda Ljubljana 900
  Blaž Poljanec Arol Škofja Loka 900
  Gašper Želko Fama Vipava 900
  Nick Bičić Elta Izola 900
  Nejc Jaka Čemažar Žiri 900
  Nejc Kumer TKK Tolmin 900
  Izidor Krošelj Svoboda Ljubljana 900




Obisk na tekmah

vse tekme

# klub obisk št.tekem
1.  TKK Tolmin 846 10
2.  Tinex Šenčur 674 10
3.  Fama Vipava 589 10
4.  Žiri 523 10
5.  Sava Kranj 439 9
6.  Adria 372 8
7.  Zagorje 351 10
8.  Elta Izola 329 10
9.  Ilirija 1911 315 9
10.  Svoboda Ljubljana 300 10
11.  Šobec Lesce 298 9
12.  Arol Škofja Loka 208 10
13.  Postojna 174 9
14.  Brinje Grosuplje 142 10




domače tekme

# klub obisk št.tekem
1.  TKK Tolmin 635 6
2.  Tinex Šenčur 402 5
3.  Adria 350 5
4.  Žiri 341 6
5.  Fama Vipava 263 5
6.  Elta Izola 255 4
7.  Sava Kranj 107 4
8.  Zagorje 104 5
9.  Postojna 101 4
10.  Šobec Lesce 96 4
11.  Svoboda Ljubljana 93 4
12.  Brinje Grosuplje 25 6
13.  Arol Škofja Loka 4 4
  Ilirija 1911 4 5




gostujoče tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Sava Kranj 332 5
2.  Fama Vipava 326 5
3.  Ilirija 1911 311 4
4.  Tinex Šenčur 272 5
5.  Zagorje 247 5
6.  TKK Tolmin 211 4
7.  Svoboda Ljubljana 207 6
8.  Arol Škofja Loka 204 6
9.  Šobec Lesce 202 5
10.  Žiri 182 4
11.  Brinje Grosuplje 117 4
12.  Elta Izola 74 6
13.  Postojna 73 5
14.  Adria 22 3



DELI NA