Statistični pregled
izbrana
sezona

Osnovne statistike

Število tekem 98
Domače zmage 39 (39,80%)
Gostujoče zmage 31 (31,63%)
Neodločeno 28 (28,57%)
Najvišja zmaga 12. krog, Primorje - MNK Izola 7:0
Število golov 315 (176:139)
Povprečje golov/tekmo 3,21 (1,80:1,42)
Število 11m 35
Število avtogolov 6
Število rumenih kartonov 475
Število rdečih kartonov 26
Število igralcev* 350
Število glavnih sodnikov* 42
Število gledalcev 13.186
Povprečno gledalcev/tekmo 134
Največ gledalcev 400 (1. krog, Primorje - Vipava 2:0)
Najmanj gledalcev 50 (8. krog, ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod - MNK Izola 2:1)
* - samo tisti, ki so igrali/sodili na tekmah.



Lestvica

1 Primorje 14 10 3 1 32:14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 9 4 1 47:19 31
3 Brinje Grosuplje 14 8 2 4 28:15 26
4 Bled Hirter 14 7 3 4 23:20 24
5 Tinex Šenčur 14 7 2 5 24:20 23
6 TKK Tolmin 14 6 3 5 21:18 21
7 Sava Kranj 14 6 2 6 24:19 20
8 Fama Vipava 14 5 3 6 10:15 18
9 Ilirija 1911 14 2 8 4 19:24 14
10 Žiri 14 3 5 6 21:27 14
11 Elta Izola 14 3 5 6 16:28 14
12 Adria 14 1 7 6 19:25 10
13 Arne Tabor 69 14 1 6 7 17:28 9
14 Kočevje 14 2 3 9 14:43 9




Serije

Zaporedne zmage  Svoboda Ljubljana 5 (od 5. do 9. kroga)
Zaporedne neodločeni  Ilirija 1911 6 (od 5. do 10. kroga)
Zaporedni porazi  Kočevje 6 (od 2. do 7. kroga)
Brez poraza  Primorje 10 (od 5. do 14. kroga)
  Svoboda Ljubljana 10 (od 1. do 10. kroga)
Brez zmage  Žiri 11 (od 1. do 11. kroga)
Brez neodločenega  TKK Tolmin 10 (od 5. do 14. kroga)




Najvišji rezultati

krog domači gosti rezultat
12 Primorje Elta Izola 7:0
1 Bled Hirter Brinje Grosuplje 0:6
5 Svoboda Ljubljana Kočevje 6:0
3 Tinex Šenčur Kočevje 5:0
12 Bled Hirter Kočevje 5:0
12 Ilirija 1911 Svoboda Ljubljana 0:5
6 Kočevje Sava Kranj 0:4
7 Svoboda Ljubljana Bled Hirter 6:2
4 Brinje Grosuplje Elta Izola 4:0
4 Bled Hirter Primorje 4:0
2 Kočevje Primorje 1:4
13 Svoboda Ljubljana Brinje Grosuplje 4:1
9 Tinex Šenčur Brinje Grosuplje 0:3
7 Primorje Brinje Grosuplje 3:0
3 Sava Kranj Elta Izola 3:0




Najboljši strelci

# igralec klub št. golov 11m
1.  Aleksandar Đokić Svoboda Ljubljana 20 7
2.  Grega Debenjak TKK Tolmin 14 1
3.  Nace Eržen Žiri 10 4
  Amel Džuzdanović Primorje 10 4
5.  Jasmin Dindič Svoboda Ljubljana 8 0
  Samo Kokalj Tinex Šenčur 8 4
  Ogochukwu Prince Akpomudia Arne Tabor 69 8 2
8.  Tilen Nagode Primorje 7 0
  Ladislav Stanko Bled Hirter 7 4
  Gregor Dorniž Brinje Grosuplje 7 0




Največ kartonov

# igralec klub št.rumenih št.rdečih
1.  Klemen Judež Svoboda Ljubljana 8 2
2.  Alexander Stožinič Žiri 8 1
3.  Domen Kunc Žiri 5 2
4.  Gašper Repnik Tinex Šenčur 5 1
5.  Jasmin Dindič Svoboda Ljubljana 6 0
  Nejc Strajnar Ilirija 1911 6 0
  Urban Čakš Arne Tabor 69 6 0
  Aljaž Tavčar Ilirija 1911 6 0
  Aldin Čufurovič Ilirija 1911 6 0
10.  Luka Lipovec Tinex Šenčur 4 1




Največ nastopov

# igralec klub štev.
1.  Ladislav Stanko Bled Hirter 14
  Miha Babić Kočevje 14
  Januš Štrukelj Primorje 14
  Jure Križaj Sava Kranj 14
  Samo Kokalj Tinex Šenčur 14
  David Vesel Kočevje 14
  Denis Boh Brinje Grosuplje 14
  Anel Hodžić Kočevje 14
  Jaka Corn Ilirija 1911 14
  Aleksandar Đokić Svoboda Ljubljana 14




Naj menjava

# igralec klub štev.
1.  Al Mahič Brinje Grosuplje 13
2.  Žiga Majcen Kočevje 12
3.  Andraž Einsiedler Brinje Grosuplje 10
  Izidor Erazem Kamšek Bled Hirter 10
  Miha Sirk Adria 10
6.  Maj Božič Brinje Grosuplje 9
  Matic Zavnik Primorje 9
  Žan Pajnič Kočevje 9
  Erik Olivo Arne Tabor 69 9
  Vanja Pavić Svoboda Ljubljana 9




Največ minut

# igralec klub štev.
1.  Denis Boh Brinje Grosuplje 1.260
  Anel Hodžić Kočevje 1.260
  Nace Eržen Žiri 1.260
  Tine Hlede Adria 1.260
  Matija Kompara Adria 1.260
  Uroš Parežanin Tinex Šenčur 1.260
  Adnan Abdić Brinje Grosuplje 1.260
  Nikola Cvijić Brinje Grosuplje 1.260
  Anže Počkaj Elta Izola 1.260
10.  Jani Šturm TKK Tolmin 1.257




Obisk na tekmah

vse tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Primorje 3.125 14
2.  TKK Tolmin 2.695 14
3.  Fama Vipava 2.190 14
4.  Žiri 2.090 14
5.  Tinex Šenčur 1.900 14
6.  Adria 1.750 14
7.  Svoboda Ljubljana 1.721 14
8.  Bled Hirter 1.710 14
9.  Brinje Grosuplje 1.660 14
10.  Ilirija 1911 1.600 14
11.  Arne Tabor 69 1.560 14
12.  Sava Kranj 1.550 14
13.  Kočevje 1.541 14
14.  Elta Izola 1.280 14




domače tekme

# klub obisk št.tekem
1.  TKK Tolmin 1.875 7
2.  Primorje 1.750 7
3.  Fama Vipava 1.040 7
4.  Bled Hirter 1.000 7
5.  Žiri 970 7
6.  Adria 950 7
7.  Tinex Šenčur 920 7
8.  Kočevje 830 7
9.  Ilirija 1911 680 7
10.  Sava Kranj 670 7
  Brinje Grosuplje 670 7
12.  Arne Tabor 69 650 7
13.  Svoboda Ljubljana 631 7
14.  Elta Izola 550 7




gostujoče tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Primorje 1.375 7
2.  Fama Vipava 1.150 7
3.  Žiri 1.120 7
4.  Svoboda Ljubljana 1.090 7
5.  Brinje Grosuplje 990 7
6.  Tinex Šenčur 980 7
7.  Ilirija 1911 920 7
8.  Arne Tabor 69 910 7
9.  Sava Kranj 880 7
10.  TKK Tolmin 820 7
11.  Adria 800 7
12.  Elta Izola 730 7
13.  Kočevje 711 7
14.  Bled Hirter 710 7



DELI NA