1.krog 21.08.2021 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 1 : 2 Labys Mengo 28
2.krog 08.09.2021 
ob 17.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Klančar Žerjavi 2 : 0 Gorica
3.krog 05.09.2021 
ob 16.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 4 : 1 Bilje
4.krog 12.09.2021 
ob 16.00
Športni park Šenčur  Šenčur 2 : 2 Gorica
5.krog 18.09.2021 
ob 16.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 1 : 0 Arne Tabor 69
6.krog 25.09.2021 
ob 13.00
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 1 : 1 Gorica
7.krog 03.10.2021 
ob 15.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 1 : 0 Primorje
8.krog 10.10.2021 
ob 15.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 0 IB 1975 Ljubljana
9.krog 16.10.2021 
ob 15.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 0 : 2 Gorica
10.krog 14.11.2021 
ob 13.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 1 Elta Izola
11.krog 31.10.2021 
ob 13.00
Športni park Dob  Roltek Dob 5 : 0 Gorica
12.krog 07.11.2021 
ob 14.00
Igrišče pod Gobavico Mengeš  Labys Mengo 28 2 : 4 Gorica
13.krog 20.03.2022 
ob 15.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Tabor Klančar Žerjavi
14.krog 27.03.2022 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Gorica
15.krog 03.04.2022 
ob 15.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Šenčur
16.krog 10.04.2022 
ob 15.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Gorica
17.krog 16.04.2022 
ob 16.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Dren Vrhnika
18.krog 24.04.2022 
ob 16.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Gorica
19.krog 01.05.2022 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana : Gorica
20.krog 08.05.2022 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Šobec Lesce
21.krog 14.05.2022 
ob 17.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola : Gorica
22.krog 22.05.2022 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Roltek Dob
GORICA

Stadion: Športni park
Bazoviška ulica 4
5000 Nova Gorica
tel: 05/333 40 86
fax: 05/333 40 87
email: info@nd-gorica.com
www: www.nd-gorica.com

STRELCI
1. Samuel Ebuka Obi 8
2. Zak Kavrečič 3
3. Igor Pavlov 2
4. Kris Ivančič 1
Nejc Konjedic 1
Luka Baruca 1

LESTVICA
1 Tabor Klančar Žerjavi 12 28
2 Roltek Dob 12 27
3 IB 1975 Ljubljana 12 23
4 Primorje 12 21
5 Gorica 12 18
6 Elta Izola 12 15
7 Arne Tabor 69 12 14
8 Šobec Lesce 12 14
9 Labys Mengo 28 12 13
10 ATET Dren Vrhnika 12 11
11 Šenčur 12 10
12 Bilje 12 9




DELI NA