1.krog 08.09.2018 
ob 11.30
Stadion Cviblje Trebnje  Primorje Ajdovščina 2 : 3 Bartog Trebnje
2.krog 08.09.2018 
ob 10.00
Stadion Cviblje Trebnje  Primorje Ajdovščina 3 : 0 Renče Bilje
2.krog 08.09.2018 
ob 10.30
Stadion Cviblje Trebnje  ŽNK Radomlje 2 : 0 Primorje Ajdovščina
4.krog 22.09.2018 
ob 15.00
Igrišče Gažon  Primorje Ajdovščina 1 : 3 ŽNK Cerklje
4.krog 22.09.2018 
ob 15.30
Igrišče Gažon  Gažon Obala 3 : 2 Primorje Ajdovščina
5.krog 06.10.2018 
ob 11.30
Nogometni center Velesovo  Primorje Ajdovščina 2 : 1 Bartog Trebnje
6.krog 06.10.2018 
ob 10.00
Nogometni center Velesovo  Primorje Ajdovščina 3 : 0 Renče Bilje
6.krog 06.10.2018 
ob 10.30
Nogometni center Velesovo  ŽNK Radomlje 4 : 0 Primorje Ajdovščina
8.krog 20.10.2018 
ob 14.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina 4 : 2 ŽNK Cerklje
8.krog 20.10.2018 
ob 14.30
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Gažon Obala 2 : 1 Primorje Ajdovščina
9.krog 13.04.2019 
ob 15.30
Igrišče Gažon  Primorje Ajdovščina 2 : 4 Bartog Trebnje
10.krog 13.04.2019 
ob 14.00
Igrišče Gažon  Primorje Ajdovščina 3 : 0 Renče Bilje
10.krog 13.04.2019 
ob 14.30
Igrišče Gažon  ŽNK Radomlje 4 : 0 Primorje Ajdovščina
12.krog 27.04.2019 
ob 10.00
Nogometni center Velesovo  Primorje Ajdovščina 1 : 3 ŽNK Cerklje
12.krog 27.04.2019 
ob 10.30
Nogometni center Velesovo  Gažon Obala 2 : 1 Primorje Ajdovščina
13.krog 11.05.2019 
ob 13.30
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina 2 : 2 Bartog Trebnje
14.krog 11.05.2019 
ob 12.00
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina 3 : 0 Renče Bilje
14.krog 11.05.2019 
ob 12.30
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 1 : 0 Primorje Ajdovščina
16.krog 25.05.2019 
ob 13.00
Športni park Radomlje  Primorje Ajdovščina 3 : 1 ŽNK Cerklje
16.krog 25.05.2019 
ob 13.30
Športni park Radomlje  Gažon Obala 2 : 0 Primorje Ajdovščina
PRIMORJE
Goriška cesta 44
5270 Ajdovščina
tel:
fax:
email: nsajdovscina1@gmail.com
www: nogometna-sola-ajdovscina.si

STRELCI
1. Nami Tanjić 6
2. Metka Markočič 4
3. Sara Ljubič 3
Stella Tomažič Ambrožič 3
Žana Breščak 3
Ana Nabergoj 3

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 20 58
2 Gažon Obala 20 43
3 Bartog Trebnje 20 33
4 Primorje Ajdovščina 20 22
5 ŽNK Cerklje 20 21
6 Renče Bilje 20 0




DELI NA