Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Gažon Obala 13 : 0 Cerknica
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Krim RollJet 0 : 12 ŽNK Radomlje
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
Cerknica 0 : 12 ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Radomlje 6 : 1 Primorje Ajdovščina
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Krim RollJet 1 : 11 Gažon Obala
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
Cerknica 0 : 14 Primorje Ajdovščina
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
2. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje 1 : 1 ŽNK Cerklje
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
Primorje Ajdovščina 0 : 2 Gažon Obala
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje 11 : 0 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje 8 : 0 Cerknica
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Radomlje 8 : 0 ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 7.september 2019 | Koper, Igrišče Gažon
3. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje 3 : 0 Primorje Ajdovščina
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
ŽNK Radomlje 4 : 1 ŽNK Cerklje
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
Primorje Ajdovščina 0 : 3 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
Gažon Obala 1 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
Primorje Ajdovščina 1 : 5 ŽNK Cerklje
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
4. krog
ŽNK Krim RollJet 8 : 0 Cerknica
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
Gažon Obala 2 : 0 ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
Cerknica 0 : 14 ŽNK Radomlje
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
ŽNK Olimpija -Trebnje 0 : 0 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
Gažon Obala 0 : 4 ŽNK Radomlje
Sobota, 21.september 2019 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
5. krog
Gažon Obala 12 : 0 Cerknica
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Krim RollJet 0 : 3 ŽNK Radomlje
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
Cerknica 0 : 7 ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Radomlje 4 : 0 Primorje Ajdovščina
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Krim RollJet 1 : 2 Gažon Obala
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
Cerknica 0 : 5 Primorje Ajdovščina
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
6. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje 2 : 1 ŽNK Cerklje
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
Primorje Ajdovščina 1 : 5 Gažon Obala
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Cerklje 2 : 0 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Cerklje 13 : 0 Cerknica
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Radomlje 4 : 0 ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Igrišče Krim
7. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje 1 : 0 Primorje Ajdovščina
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 4 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Primorje Ajdovščina 1 : 2 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Gažon Obala 0 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Primorje Ajdovščina 0 : 3 ŽNK Cerklje
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
8. krog
ŽNK Krim RollJet 13 : 0 Cerknica
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Gažon Obala 2 : 3 ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Cerknica 0 : 15 ŽNK Radomlje
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Olimpija -Trebnje 1 : 2 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Gažon Obala 0 : 2 ŽNK Radomlje
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
9. krog
Gažon Obala TBD Cerknica
Sobota, 4.april 2020 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Krim RollJet TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 4.april 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Cerknica TBD ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 4.april 2020 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
ŽNK Radomlje TBD Primorje Ajdovščina
Sobota, 4.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet TBD Gažon Obala
Sobota, 4.april 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Cerknica TBD Primorje Ajdovščina
Sobota, 4.april 2020 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
10. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 4.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Primorje Ajdovščina TBD Gažon Obala
Sobota, 4.april 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Cerklje TBD ŽNK Krim RollJet
Sobota, 4.april 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Cerklje TBD Cerknica
Sobota, 4.april 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 4.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
11. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje TBD Primorje Ajdovščina
Sobota, 18.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 18.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Primorje Ajdovščina TBD ŽNK Krim RollJet
Sobota, 18.april 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gažon Obala TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 18.april 2020 | Koper, Igrišče Gažon
Primorje Ajdovščina TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 18.april 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
12. krog
ŽNK Krim RollJet TBD Cerknica
Sobota, 18.april 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Gažon Obala TBD ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 18.april 2020 | Koper, Igrišče Gažon
Cerknica TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 18.april 2020 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
ŽNK Olimpija -Trebnje TBD ŽNK Krim RollJet
Sobota, 18.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gažon Obala TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 18.april 2020 | Koper, Igrišče Gažon
13. krog
Gažon Obala TBD Cerknica
Sobota, 9.maj 2020 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Krim RollJet TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Cerknica TBD ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 9.maj 2020 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
ŽNK Radomlje TBD Primorje Ajdovščina
Sobota, 9.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet TBD Gažon Obala
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Cerknica TBD Primorje Ajdovščina
Sobota, 9.maj 2020 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
14. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Primorje Ajdovščina TBD Gažon Obala
Sobota, 9.maj 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Cerklje TBD ŽNK Krim RollJet
Sobota, 9.maj 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Cerklje TBD Cerknica
Sobota, 9.maj 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 9.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
15. krog
ŽNK Olimpija -Trebnje TBD Primorje Ajdovščina
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 23.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Primorje Ajdovščina TBD ŽNK Krim RollJet
Sobota, 23.maj 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gažon Obala TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 23.maj 2020 | Koper, Igrišče Gažon
Primorje Ajdovščina TBD ŽNK Cerklje
Sobota, 23.maj 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
16. krog
ŽNK Krim RollJet TBD Cerknica
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Gažon Obala TBD ŽNK Olimpija -Trebnje
Sobota, 23.maj 2020 | Koper, Igrišče Gažon
Cerknica TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 23.maj 2020 | Cerknica, Igrišče Koleno Cerknica
ŽNK Olimpija -Trebnje TBD ŽNK Krim RollJet
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gažon Obala TBD ŽNK Radomlje
Sobota, 23.maj 2020 | Koper, Igrišče Gažon



DELI NA