1.krog |
28.07.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
2.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 3 : 3 | Olimpija Ljubljana |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Maribor |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
ŠRC Bonifika Koper | Koper | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
5.krog |
21.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
6.krog |
26.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Rudar Velenje |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
9.krog |
24.09.2023 ob 12.45 |
Športni park Šiška Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Domžale |
10.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
11.krog |
06.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Mura |
12.krog |
16.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
13.krog |
22.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
14.krog |
28.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
15.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Aluminij |
17.krog |
04.12.2023 ob 13.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Celje |
18.krog |
08.12.2023 ob 16.00 |
Ljudski vrt Maribor | Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
19.krog |
25.02.2024 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Koper |
20.krog |
03.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
21.krog |
09.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
22.krog |
15.03.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 8 : 2 | Nafta 1903 |
24.krog |
05.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 4 : 0 | Olimpija Ljubljana |
25.krog |
13.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
26.krog |
22.04.2024 ob 16.00 |
Mestni stadion Fazanerija | Mura | : | Olimpija Ljubljana |
27.krog |
26.04.2024 ob 18.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | : | Krka |
28.krog |
06.05.2024 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Olimpija Ljubljana |
29.krog | 11.05.2024 | Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | : | Olimpija Ljubljana |
OLIMPIJA |
---|
Stadion: Stadion Stožice Ljubljana |
Dunajska 159 1000 Ljubljana tel: 08 205 87 90 fax: 01 434 06 15 email: office@nkolimpija.si www: www.nkolimpija.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aldin Jakupović | 13 |
2. | Dino Kojić | 11 |
3. | Edmond Imeraj | 7 |
4. | Marcel Petrov | 6 |
5. | Žan Kovačević | 3 |
Senad Porić | 3 | |
Tim Matanovič | 3 | |
8. | Marcel Kobal | 2 |
9. | Mateo Aćimović | 1 |
Nikola Motika | 1 | |
Vall Janković | 1 | |
Matej Dvoršak | 1 | |
Jaša Jelen | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 25 | 53 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 25 | 52 | |
3 | Mura | 25 | 51 | |
4 | Brinje Grosuplje | 25 | 43 | |
5 | Domžale | 25 | 40 | |
6 | A2S Celje | 24 | 40 | |
7 | Koper | 25 | 36 | |
8 | Kalcer Radomlje | 25 | 35 | |
9 | Bravo Mastercard | 25 | 33 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 25 | 32 | |
11 | Aluminij | 25 | 28 | |
12 | Krka | 25 | 27 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 25 | 24 | |
14 | Nafta 1903 | 25 | 21 | |
15 | Gorica | 25 | 21 | |
16 | Tabor Sežana | 24 | 20 |