• 19.04.2019 | 1. SFL
    Na Vrhniki Siliko in Litija za bron
    Danes se začenja tudi boj za bronasto odličje v 1. SFL. Merita se 3. in 4. ekipa rednega dela, FC Litija in Siliko Mkeršmanc. Medlajo bo osvojila ekipa, ki bo boljša v seštevku dveh tekem – prva je danes na Vrhniki, druga v torek, 23.4., v Litiji.
  • 18.04.2019 | 1. SFL
    Iz karantene po zmago v Rogaško Slatino
    Zadnja tekma z Litijo je bila najtežja, a smo preprosto vedeli, da bomo zmagali,“ samozavesti Sovdatu ne manjka. Zato gredo zasluge tudi trenerju vijolic Tomislavu Horvatu. „Krasen trener je, ki živi za futsal. Na kavi ali pri kosilu ali pa v avtu: vedno govorimo o futsalu. Prepričan nas je, da smo najboljši, to nam daje vedeti, nas hrabri. Verjamemo mu in sledimo, predvsem pa v nas išče maksimum, popuščanja ni, od nas terja več in več,“ dodaja Sovdat, ki se veseli finalne serije.
    Pred kamerami začenjajo obrambo naslova
    Dobovec Pivovarna Kozel jutri doma začenja finalno serijo 1. SFL, v lovu na svoj tretji naslov najboljšega v državi. Prvak bo ekipa, ki bo prej zbrala tri zmage, v letošnjih medsebojnih tekmah pa boljše kaže kozlom, ki so dobili eno ligaško srečanje, finale pokala Terme Olimia, klonili pa v prvem delu sezone.
    10 prvakov, 10 naslovov Litije, Dobovec in Maribor po tretjo
    Začenja se finale 24. sezone 1. SFL. Dobovec Pivovarna Kozel in FutureNet Maribor lovita svoj tretji naslov državnega prvaka. Daleč pred vsemi z 10 naslovi ostaja Litija. Državne naslove je do danes osvojilo 10 klubov.
  • 16.04.2019 | 1. SFL
    Dobovec in Maribor v finalu
    Po treh tekmah in treh zmagah sta si vodilni ekipi rednega dela 1. SFL, Dobovec Pivovarna Kozel in FutureNet Maribor, zagotovila nastop v finalu 24. sezone 1. SFL.
    Zadnji vlak za Siliko in Litijo
    V Litiji in na Vrhniki so odločeni, da podaljšajo serijo. „Nimamo več priložnosti za popravni izpit,“ se po dveh porazih v Mariboru zaveda Damir Pertič, ki vodi Litijo. 9:2 in 6:5 je bilo za Mariborčane.
  • 15.04.2019 | 1. SFL
    V torek spletni prenos, finale na Sportklubu
    Jutri, v torek, bosta na sporedu že 3. polfinalni tekmi 1. SFL, serija se seli v Litijo oz. na Vrhniko. Nadaljuje pa se serija videoprenosov in medijske pozornosti, ki jo Nogometna zveza Slovenije namenja futsalu.
  • 12.04.2019 | 1. SFL
    Maribor in Dobovec vodita 2:0
    Precej več golov je bilo na tekmi v Mariboru, kjer so domačini do 18. minute ušli na 3:0 (kapetan Matej Fideršek je zabil že v prvi minuti). Litijani so zapretili tako kot na prvi tekmi in po golih Staša Kaziča in Boruta Ručne v 32. minuti znižali na 3:2, potem pa so svoje naredili domačini in slavili z 9:2.
    Še drugič v Rogaški Slatini in Mariboru
    Petek je dan za ligaški futsal. V tem delu leta pa pravilom brcajo le najboljše in najboljši v državi. Tudi leto 2019 ni izjema. V ženski futsal ligi bosta od nedelje za naslov obračunali vrsti KMN Slovenske gorice in ŽNK Celje, danes pa se nadaljuje tekmovanje v 1. SFL, na sporedu sta že 2. po vrsti polfinalni tekmi.