24. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  14.05.2022 ob 17.00

TKK Tolmin

  :  

Sava Kranj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
Šobec Lesce 1 : 1 TKK Tolmin
Z
Svoboda Ljubljana 0 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 5 : 1 Elta Izola
P
Sava Kranj 3 : 2 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 3 : 0 Postojna
Sava Kranj
Z
Sava Kranj 3 : 0 Postojna
Z
Sava Kranj 1 : 0 Brda
P
Slovan 1 : 0 Sava Kranj
Z
Sava Kranj 3 : 2 TKK Tolmin
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Sava Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 10 3 4 3 18
Sava Kranj 10 3 4 3 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 5 1 3 1 8
Sava Kranj 5 1 3 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Tolmin 5 2 1 2 10
Sava Kranj 5 2 1 2 9



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 23.10.2021, ob 15.00  Sava Kranj - TKK Tolmin 3:2  (2:1) 
20/21  19.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 05.06.2021, ob 17.00  Sava Kranj - TKK Tolmin 2:4  (1:1) 
20/21  12.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 01.05.2021, ob 17.00  TKK Tolmin - Sava Kranj 1:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 07.09.2019, ob 17.00  TKK Tolmin - Sava Kranj 2:2  (1:1) 
13/14  25.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 31.05.2014, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
13/14  12.krog  Tolmin, Brajda, 09.11.2013, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
09/10  22.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 09.05.2010, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  9.krog  Tolmin, brajda, 10.10.2009, ob 15.30  - 4:0  (1:0) 
08/09  22.krog  Tolmin, Na Brajdi, 02.05.2009, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
08/09  9.krog  STRAŽIŠČE, ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE, 04.10.2008, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

24. krog
Arol Škofja Loka  :  Brda
Slovan  :  Postojna
TKK Tolmin  :  Sava Kranj
Brinje Grosuplje  :  Elta Izola
Tinex Šenčur  :  Svoboda Ljubljana
Eksist Žiri  :  Šobec Lesce
Fama Vipava  :  Adria

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 14 31
2 TKK Tolmin 14 31
3 Fama Vipava 14 29
4 Tinex Šenčur 14 28
5 Šobec Lesce 14 27
6 Elta Izola 14 24
7 Sava Kranj 14 19
8 Slovan 14 17
9 Arol Škofja Loka 14 16
10 Eksist Žiri 14 13
11 Brda 14 10
12 Svoboda Ljubljana 14 9
13 Postojna 14 9
14 Adria 14 8

STRELCI
1. Samo Kokalj 15
Grega Debenjak 15
3. Miha Kopatin 10
4. Ibrahim Arafat Mensah 7
Ladislav Stanko 7
Anej Kmetič 7
7. Kevin Tomšič 6
Bine Kavčič 6
Domen Klančnik 6
Jaka Štromajer 6
Žan Černivec 6
Luka Hvasti 6
Rok Mlakar 6
14. Romario Cekaj 5
Žiga Opara 5
Blaž Poljanec 5
Tilen Leban 5
Tjaš Šifrar 5
19. Anže Šparovec 4
Izidor Erazem Kamšek 4

DELI NA