Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Adria | |||
---|---|---|---|
N |
Kočevje | 2 : 2 | Adria |
P |
Fama Vipava | 1 : 0 | Adria |
P |
Adria | 1 : 2 | TKK Tolmin |
N |
Elta Izola | 2 : 2 | Adria |
Z |
Adria | 3 : 1 | Sava Kranj |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 0 : 2 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Svoboda Ljubljana | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 5 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Primorje | 4 : 4 | Svoboda Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Adria | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 9 | 4 | 3 | 2 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Adria | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Adria | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 |
23/24 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 30.09.2023, ob 16.00 | Svoboda Ljubljana | - | ND Adria | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 18.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 01.04.2023, ob 16.00 | Adria | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 10.09.2022, ob 16.30 | Svoboda Ljubljana | - | ND Adria | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 23.04.2022, ob 16.00 | Svoboda Ljubljana | - | ND Adria | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 02.10.2021, ob 15.00 | Adria | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 12.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 01.05.2021, ob 16.00 | Adria | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 12.10.2019, ob 15.30 | Svoboda Ljubljana | - | ND Adria | 3:0 | (0:0) |
06/07 | 26.krog | Miren, Miren, 03.06.2007, ob 18.00 | - | NK Svoboda Ljubljana | 1:3 | (1:1) | |
06/07 | 13.krog | Ljubljana, Ljubljana - Vič, 03.11.2006, ob 19.00 | - | ND Adria | 1:3 | (0:1) |
22. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | : | Tinex Šenčur |
Primorje | : | Ilirija 1911 |
Adria | : | Svoboda Ljubljana |
Žiri | : | Sava Kranj |
Bled Hirter | : | Elta Izola |
Arne Tabor 69 | : | TKK Tolmin |
Kočevje | : | Fama Vipava |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |