18. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  19.11.2023 ob 13.30

Primorje eMundia

1 : 1

Brinje Grosuplje


Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 400
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
17 Žan Bešir
27 Mark Gulič


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
6 Christian Correia Lotitto
9 Luka Jerin
16 David Stanojević
18 Miha Zavadlav
19 Gregor Cigoj
20 Anže Breščak
25 Ndzengue Moubeti Fahd Richard

Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
2 Nik Kapun
3 Anže Šparovec
4 Marko Brkić
5 Lan Piskule K
8 Marcel Kene
14 Jan Kovač
15 Jure Žavbi
18 Aleks Stojaković
20 Matevž Matko
22 Tim Tomažon Beguš


Rezervni igralci
1 Maj Pavli V
7 Nik Zrnec
9 Aleks Ristić
10 Domen Klančnik
19 Tomaž Kepic
23 Nejc Pušnik
24 Aljaž Zalaznik

Trener
Milan Anđelković

Trener
Goran Markovič

Sodnik
Blaž Bezjak

Zadetki
Aleks Stojaković 0 : 1 3'
Haris Dedić 1 : 1 18'

Dogodki
Edvin Suljanović 12'
Fabricio Lusa 28'
Menjava Pušnik /  Beguš 46'
Tarik Čandić 56'
Maj Fogec 64'
Menjava Stanojević /  Dobnikar 65'
Menjava Jerin /  Suljanović 65'
Menjava Kepic /  Žavbi 69'
Marcel Kene 74'
Menjava Fahd Richard /  Gulič 75'
Menjava Klančnik /  Kovač 77'
Menjava Zalaznik /  Stojaković 77'
Anže Šparovec 83'
Menjava Zrnec /  Piskule 89'

18. krog
Krka 2 : 1 Dravinja
Gorica 2 : 0 Rudar Velenje
Ilirija 1911 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 2 : 2 TKK Tolmin
Triglav Kranj 2 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 1 : 1 Brinje Grosuplje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA