4. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  13.08.2023 ob 17.30

Fužinar SIJ Ravne Systems

4 : 2

Rudar Velenje


Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 200
Fužinar SIJ Ravne Systems
88 Marko Deronja V
6 Denis Klinar K
8 Matija Carl
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
16 Andrei Sintean
17 Miha Lakovšek
21 Kristjan Irmančnik
22 Jaka Krevh
23 Matevž Turkuš
32 Matic Turičnik


Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
4 Matija Založnik
5 Damjan Vukolić
7 Murat Bajraj
9 Deen Adrović
11 Matic Kotnik
12 Gal Kotnik
20 Mario Kvesić
28 Nino Grilc

Rudar Velenje
31 Jure Ribič V
2 Žiga Dajčman
5 Miro Bakula
6 Karlo Plantak
7 Sandro Zukić
9 Adriano Bloudek
17 Amadej Vošnjak K
19 Eric Preljevic
22 Stian Džumhur
30 Borna Panić
47 Matija Munić


Rezervni igralci
72 Duje Biuk V
4 Ajdin Kadrić
8 Duje Pešić
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Nurulah Harbaš
13 Žan Florjanc
20 Dino Redzic
21 Tim Turinek
44 Davud Kokić

Trener

Trener
Adnan Zildžović

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Adriano Bloudek 0 : 1 17'
Andrei Sintean (11m) 1 : 1 28'
Gašper Gaberšek Rotovnik 2 : 1 36'
Ikenna Divine Igwe 3 : 1 45'
Matija Carl 4 : 1 52'
Urh Gaber Majcenovič 4 : 2 74'

Dogodki
Menjava Pešić /  Džumhur 54'
Menjava Redzic /  Vošnjak 54'
Borna Panić 57'
Matevž Turkuš 57'
Menjava Kvesić /  Krevh 62'
Menjava Bajraj /  Lakovšek 62'
Menjava Vukolić /  Sintean 62'
Menjava Harbaš /  Plantak 67'
Menjava Florjanc /  Bakula 67'
Menjava Majcenovič /  Bloudek 72'
Menjava Adrović /  Igwe 78'
Menjava Kotnik /  Carl 83'
Matic Turičnik 84'
Marko Deronja 92'

4. krog
Triglav Kranj 0 : 1 Krka
Tabor Sežana 0 : 6 Brinje Grosuplje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 4 Nafta 1903
Fužinar SIJ Ravne Systems 4 : 2 Rudar Velenje
Primorje eMundia 3 : 1 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
10. Ante Kuliš 6
Aleks Stojaković 6
Franci Perko 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Jure Matjašič 5
Žan Bešir 5

DELI NA