3. krog |   |  21.08.2024

Maribor

  :  

Ilirija Extra-Lux


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 14 13 1 0 43
ND Ilirija 14 0 1 13 9
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 7 7 0 0 25
ND Ilirija 7 0 0 7 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 7 6 1 0 18
ND Ilirija 7 0 1 6 4



Vse medsebojne tekme

23/24  22.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.03.2024, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 2:6  (0:4) 
23/24  7.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 01.09.2023, ob 17.00  Maribor - ND Ilirija 1:0  (0:0) 
22/23  21.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 17.00  Maribor - ND Ilirija 4:0  (2:0) 
22/23  8.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.10.2022, ob 15.30  Ilirija Extra-Lux - Maribor 0:1  (0:0) 
21/22  24.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.05.2022, ob 17.00  Maribor - ND Ilirija 1:0  (1:0) 
21/22  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.10.2021, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 0:2  (0:2) 
20/21  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 17.00  Maribor - ND Ilirija 5:2  (3:1) 
19/20  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 13.30  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:2  (1:1) 
18/19  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30  Maribor - ND Ilirija 3:1  (2:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:1  (0:0) 
14/15  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00  - ND Ilirija 4:1  (3:0) 
14/15  3.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 17.30  - Maribor 0:2  (0:1) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 17.00  - ND Ilirija 7:1  (1:1) 
13/14  12.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 15.00  - Maribor 0:4  (0:1) 

3. krog
Olimpija Ljubljana  :  Gorica
Rudar Velenje  :  Fužinar
Maribor  :  Ilirija Extra-Lux
Domžale  :  Radomlje
A2S Celje  :  Aluminij
Mura  :  Koper
IB 1975 Ljubljana  :  Brinje Grosuplje
Krka  :  Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo Mastercard 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Domžale 0 0
5 Gorica 0 0
6 IB 1975 Ljubljana 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Fužinar 0 0
9 Koper 0 0
10 Krka 0 0
11 Maribor 0 0
12 Mura 0 0
13 Ilirija Extra-Lux 0 0
14 Brinje Grosuplje 0 0
15 Olimpija Ljubljana 0 0
16 Rudar Velenje 0 0

STRELCI

DELI NA