18. krog |  Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT |  04.05.2024 ob 11.00

Mons Claudius

0 : 8

Novogradnje MB Tabor


Sodniki: Narat Filip (glavni sodnik), Kolman Mark (1. pomoč), Černelič Melani (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Srečko
Št. gledalcev: 30
Mons Claudius
12 Nika Kukovič V
3 Večerić Rebeka
4 Jana Žerjav
8 Anamari Lia Turk K
10 Rebeka Bajba Sovič
14 Neli Turnšek
16 Kaja Stojnšek
18 Mirjam Novak
19 Ivana Živković
20 Iza Kunštek
21 Anika Rampre


Rezervne igralke
17 Iris Turk

Novogradnje MB Tabor
1 Eva Jarc V
4 Nia Planer
5 Anja Bijelić
6 Tija Lederer
7 Lina Wolf
8 Angelika Rukav K
11 Ella Majcenovič
13 Iza Sajko
14 Enja Gorgiev-Skutnik
17 Naida Hadžić
21 Lana Sešek


Rezervne igralke
9 Naja Lederer

Trener
Rado Jurjec

Trener
Anton Repnik

Sodnik
Filip Narat

Zadetki
Naida Hadžić 0 : 1 7'
Angelika Rukav 0 : 2 25'
Angelika Rukav 0 : 3 29'
Angelika Rukav (11m) 0 : 4 33'
Angelika Rukav 0 : 5 48'
Nia Planer 0 : 6 49'
Naida Hadžić 0 : 7 67'
Angelika Rukav 0 : 8 90'

Dogodki
Menjava Lederer /  Sajko 46'
Menjava Turk /  Večerić Rebeka 76'
Anja Bijelić 78'
Ella Majcenovič 83'

18. krog
Primorje Gaia Naturelle 3 : 4 ŽNK Radomlje Medex
Krim 1 : 1 ŽNK Mura Nona
ŽNK Radlje 1 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Gažon 1 : 0 ŽNK Aluminij
Mons Claudius 0 : 8 Novogradnje MB Tabor
ŽNK Žalec 13 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA