17. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  27.04.2024 ob 11.00

ŽNK Radomlje Medex

0 : 0

ŽNK Cerklje Ambrož team


Sodniki: Gyergyek Miha (glavni sodnik), Čolič Ivo (1. pomoč), Miladinovič Marko (2. pomoč)
Delegat: Ileršič Igor
Št. gledalcev: 60
ŽNK Radomlje Medex
1 Maša Erjavec V
3 Brina Omejec-Židan
4 Ula Osolnik
6 Nika Slapnik
7 Anamarija Močnik
8 Taia Doles K
10 Zala Zrim
11 Ayla Skenderović
15 Lana Tatarovac
18 Neža Žagar
20 Tajda Mujezinović


Rezervne igralke
5 Janja Majhenič
9 Kelin Gerželj
13 Nika Pirc
17 Tijana Tišler

ŽNK Cerklje Ambrož team
1 Katja Prelovšek V
2 Ema Demjanovič K
6 Sara Potočnik
9 Monika Globočnik
11 Ema Malgaj
12 Teodora Granula
13 Jerca Plevel
16 Tia Matanović
17 Živa Rupar
19 Kaja Prelovšek
94 Nika Humar


Rezervne igralke
7 Iva Bukovnik
8 Taja Strgar
18 Nika Krmelj
25 Tamara Ćosić
96 Klara But

Trener
Katarina Jagarinec

Trener
Simona Jelovšek

Sodnik
Miha Gyergyek

Zadetki

Dogodki
Neža Žagar 19'
Menjava Pirc /  Tatarovac 26'
Menjava Gerželj /  Močnik 50'
Monika Globočnik 57'
Menjava Strgar /  Humar 63'
Menjava But /  Potočnik 69'
Menjava Majhenič /  Zrim 77'
Menjava Tišler /  Mujezinović 81'
Menjava Bukovnik /  Prelovšek 81'
Menjava Ćosić /  Malgaj 90'

17. krog
ŽNK Aluminij 2 : 0 DNK Trbovlje
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 1 Mons Claudius
ŽNK Mura Nona 3 : 1 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Radomlje Medex 0 : 0 ŽNK Cerklje Ambrož team
Novogradnje MB Tabor 3 : 3 ŽNK Gažon
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 0 Krim

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA