17. krog |  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT |  27.04.2024 ob 17.00

Novogradnje MB Tabor

3 : 3

ŽNK Gažon


Sodniki: Kacjan Zala (glavni sodnik), Bratuša David (1. pomoč), Tratnjek Jaka (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 30
Novogradnje MB Tabor
1 Enja Gorgiev-Skutnik V
4 Nia Planer
5 Anja Bijelić
6 Tija Lederer
7 Lina Wolf
8 Angelika Rukav K
9 Naja Lederer
11 Ella Majcenovič
13 Iza Sajko
17 Naida Hadžić
21 Lana Sešek


Rezervne igralke
14 Sara Poslek

ŽNK Gažon
1 Lucija Šestanj V
3 Katarina Bikarević
4 Maruša Lovrečič
6 Marta Cernaz
7 Naja Kalin Zirnstein K
9 Gaja Ambrožič
10 Neža Kržič
11 Gaja Zahar
13 Lara Čuček
14 Lana Zec
21 Tina Turk


Rezervne igralke
2 Jelena Barukčić
5 Lara Đekić
8 Kaja Vrunč

Trener
Anton Repnik

Trener
Robert Zirnstein

Sodnik
Zala Kacjan

Zadetki
Angelika Rukav 1 : 0 11'
Ella Majcenovič 2 : 0 45'
Nia Planer 3 : 0 56'
Neža Kržič 3 : 1 67'
Kaja Vrunč 3 : 2 72'
Lana Zec 3 : 3 80'

Dogodki
Menjava Poslek /  Rukav 52'
Gaja Ambrožič 55'
Menjava Vrunč /  Cernaz 85'
Menjava Barukčić /  Zahar 90'
Neža Kržič 90'

17. krog
ŽNK Aluminij 2 : 0 DNK Trbovlje
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 1 Mons Claudius
ŽNK Mura Nona 3 : 1 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Radomlje Medex 0 : 0 ŽNK Cerklje Ambrož team
Novogradnje MB Tabor 3 : 3 ŽNK Gažon
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 0 Krim

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA