15. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  30.03.2024 ob 17.30

ŽNK Olimpija Ljubljana

2 : 5

ŽNK Cerklje Ambrož team


Sodniki: Keserović Semir (glavni sodnik), Vodnjov Jakob (1. pomoč), Hristov Marijan (2. pomoč)
Delegat: Ileršič Igor
Št. gledalcev: 40
ŽNK Olimpija Ljubljana
1 Erna Mahmutović V
4 Tijana Derajić
5 Iva Koša
6 Tanja Vukman
7 Sara Medić
8 Nadia Medić
14 Pika Lamovšek
17 Neja Selan
19 Maša Šegatin
20 Lia Jasenc K
23 Naja Hasanić


Rezervne igralke
2 Maja Miljuš
9 Hana Oletič
10 Nejla Kajtazović
15 Ema Smrajc
16 Pia Zupančič
18 Lana Barišić

ŽNK Cerklje Ambrož team
1 Katja Prelovšek V
2 Ema Demjanovič K
6 Sara Potočnik
9 Monika Globočnik
11 Ema Malgaj
12 Teodora Granula
13 Jerca Plevel
16 Tia Matanović
18 Živa Rupar
19 Kaja Prelovšek
94 Nika Humar


Rezervne igralke
4 Klara But
8 Taja Strgar
17 Lara Knaflič
23 Iva Bukovnik

Trener
Robert Peternelj

Trener
Simona Jelovšek

Sodnik
Semir Keserović

Zadetki
Monika Globočnik 0 : 1 40'
Jerca Plevel 0 : 2 65'
Sara Medić 1 : 2 68'
Sara Medić 2 : 2 70'
Jerca Plevel 2 : 3 78'
Ema Malgaj 2 : 4 80'
Jerca Plevel 2 : 5 85'

Dogodki
Menjava Kajtazović /  Derajić 17'
Menjava Smrajc /  Hasanić 36'
Menjava Zupančič /  Koša 50'
Menjava But /  Demjanovič 53'
Menjava Miljuš /  Lamovšek 66'
Maša Šegatin 72'
Menjava Strgar /  Humar 75'
Menjava Oletič /  Šegatin 81'
Menjava Knaflič /  Prelovšek 87'
Ema Malgaj 89'

15. krog
Novogradnje MB Tabor 2 : 3 ŽNK Aluminij
ŽNK Radlje 2 : 1 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 5 ŽNK Cerklje Ambrož team
ŽNK Žalec 1 : 3 ŽNK Gažon
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 2 DNK Trbovlje
ŽNK Mura Nona 4 : 0 ŽNK Radomlje Medex

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA