14. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  23.03.2024 ob 11.00

ŽNK Aluminij

5 : 2

ŽNK Goričko Stanjevci


Sodniki: Verko Žak (glavni sodnik), Simonič Anej (1. pomoč), Turk Valentina (2. pomoč)
Delegat: Rižnar Stanislav
Št. gledalcev: 25
ŽNK Aluminij
12 Maruša Rupnik V
2 Taša Marčič
3 Ula Grm
9 Lara Zorman
14 Sanja Lipič
19 Žana Gajšt
23 Milana Škopić
25 Eli Bezjak
29 Danaja Ribič
55 Pia Lozinšek K
89 Adrijana Špindler


Rezervne igralke
7 Nina Popušek
10 Barbara Krivec
11 Živa Šoštarič
21 Mia Dečman

ŽNK Goričko Stanjevci
37 Lana Ficko V
1 Nina Časar
4 Tija Šebök
10 Nena Časar
13 Lia Špilak
16 Saša Felkar
19 Zoja Sukič K
29 Katja Vukosavljević
35 Lazar Lana
50 Pia Celec
52 Zara Sukič

Trener
Sebastjan Jambriško

Trener
Bojan Sukič

Sodnik
Žak Verko

Zadetki
Tija Šebök 0 : 1 8'
Pia Lozinšek 1 : 1 38'
Nina Popušek 2 : 1 49'
Eli Bezjak 3 : 1 50'
Saša Felkar (ag) 4 : 1 66'
Barbara Krivec 5 : 1 80'
Nena Časar 5 : 2 87'

Dogodki
Zoja Sukič 31'
Menjava Šoštarič /  Grm 46'
Menjava Krivec /  Špindler 46'
Menjava Popušek /  Škopić 46'
Menjava Dečman /  Lozinšek 66'

14. krog
DNK Trbovlje 1 : 1 ŽNK Žalec
ŽNK Gažon 2 : 0 Mons Claudius
ŽNK Radomlje Medex 2 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Cerklje Ambrož team 2 : 3 ŽNK Radlje
ŽNK Aluminij 5 : 2 ŽNK Goričko Stanjevci
Primorje Gaia Naturelle 5 : 0 Krim

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA