24. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  07.04.2024 ob 20.00

Gorica

4 : 1

Ilirija 1911


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 250
Gorica
32 Dennis Zeriali V
7 Haris Kadrić
8 Darius Daniel Jalinous
10 Luka Baruca K
11 Luka Marjanac
18 Amadej Marinič
19 Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian
22 Dragan Brkić
24 Tilen Vendramin
25 Robert Ćosić
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida


Rezervni igralci
16 Alen Jurca V
4 Alen Korošec
9 Sebastian Lesjak
17 Ilan Libé Mohamed Kouassi
23 Adis Hodžić
27 Maj Blažič
55 Denis Cerovec
90 Boris Krstić
99 Anej Gleščič

Ilirija 1911
1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
4 Tilen Mlakar
6 Matteo Tomiček K
7 Ranaldo Ranaldino Biggs
8 Din Gutić
11 Franco Dario Bustos Glavas
14 Dejan Maksimović
18 Miha Špernjak
19 Tomaž Kepic
20 Marko Kračun


Rezervni igralci
12 Mark Žerjal V
9 Filip Lukežič
15 Gal Dagarin
16 Tin Štricelj
17 Jon Bartolj
21 Žiga Korošec

Trener
Miran Srebrnič

Trener
Milomir Kondič

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Haris Kadrić 1 : 0 5'
Kalani Carrilho Dos Santos Almeida 2 : 0 16'
Haris Kadrić 3 : 0 36'
Dejan Maksimović 3 : 1 61'
Luka Baruca 4 : 1 66'

Dogodki
Din Gutić 14'
Franco Dario Bustos Glavas 48'
Menjava Lukežič /  Nadarević 61'
Menjava Lesjak /  Kadrić 69'
Menjava Krstić /  Brkić 69'
Menjava Blažič /  Carrilho Dos Santos Almeida 69'
Menjava Štricelj /  Kračun 71'
Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian 74'
Menjava Hodžić /  Marinič 84'
Menjava Kouassi /  Marjanac 84'
Menjava Korošec /  Biggs 85'
Menjava Dagarin /  Bustos Glavas 85'

24. krog
Brinje Grosuplje 0 : 2 Rudar Velenje
TKK Tolmin 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 3 : 1 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 2 : 1 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 4 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA