24. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  07.04.2024 ob 20.00

Gorica

4 : 1

Ilirija 1911


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica
Ilirija 1911
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 4 3 0 1 9
ND Ilirija 4 1 0 3 2
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 2 1 0 1 4
ND Ilirija 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 2 2 0 0 5
ND Ilirija 2 0 0 2 0



Vse medsebojne tekme

23/24  24.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 07.04.2024, ob 20.00  Gorica - Ilirija 1911 4:1  (3:0) 
23/24  9.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 20.09.2023, ob 16.00  Ilirija 1911 - Gorica 0:4  (0:1) 
21/22  20.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 13.03.2022, ob 15.00  Gorica - ND Ilirija 0:1  (0:0) 
21/22  5.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 28.08.2021, ob 17.00  Ilirija 1911 - Gorica 0:1  (0:1) 

24. krog
Brinje Grosuplje 0 : 2 Rudar Velenje
TKK Tolmin 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 3 : 1 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 2 : 1 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 4 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA