22. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  23.03.2024 ob 14.00

TKK Tolmin

0 : 2

Vitanest Bilje


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Gornik Nejc (2. pomoč)
Delegat: Bole Stojan
Št. gledalcev: 200
TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
4 Jani Šturm
5 Rastko Marsenić
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
9 Matic Perše
10 Rene Prodanović
11 Luka Simic
14 Vinko Skrbin
22 Dani Perše
24 David Frelih


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
2 Marko Furlan
6 Anej Kujović
15 Altin Manxhuka
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
19 Vito Čilić
20 Jämp Sebastian Murillo-Duque
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn

Vitanest Bilje
12 Rok Bržan V
5 Mateo Cipi
6 Luka Pršo
10 Nejc Doplihar K
11 Goran Trivunović
15 Matic Slavec
16 Bruno Župan
18 Eldin Koštić
21 Miha Žejen
30 Leon Marinič
90 Mark Gomizelj


Rezervni igralci
1 Jure Lipičar V
8 Nick Bizjak Batistič
14 Tine Koron
19 Kevin Humar
24 Nermin Bijelonja
33 Franci Perko
88 Nik Preradović

Trener
Sanel Konjević

Trener
Jani Šturm

Sodnik
Mateo Tozan

Zadetki
Nejc Doplihar (11m) 0 : 1 45'
Luka Pršo (11m) 0 : 2 84'

Dogodki
Mateo Cipi 37'
Matic Perše 43'
Jani Šturm 45'
Menjava Kumer /  Šturm 46'
Menjava Čilić /  Perše 46'
Miha Žejen 62'
Menjava Kerrebijn /  Frelih 63'
Menjava Bijelonja /  Trivunović 65'
Menjava Koron /  Koštić 65'
Menjava Kujović /  Močnik 73'
Menjava Rutar /  Perše 73'
Menjava Perko /  Marinič 89'
Menjava Bizjak Batistič /  Pršo 89'
Rastko Marsenić 91'

22. krog
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
Gorica 2 : 0 Krka
Ilirija 1911 0 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
TKK Tolmin 0 : 2 Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rudar Velenje
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Dravinja
Triglav Kranj 0 : 1 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 29 59
2 Nafta 1903 29 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 29 51
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 29 44
8 Rudar Velenje 29 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 TKK Tolmin 30 34
11 Vitanest Bilje 29 31
12 Dravinja 29 31
13 Krka 29 30
14 Ilirija 1911 29 29
15 Tabor Sežana 29 29
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 14
3. Ricard Fernandez Betriu 13
4. Ismir Nadarević 11
Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
7. Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Luka Baruca 10
10. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
12. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Franci Perko 8
Aleks Stojaković 8
18. Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
20. Luka Marjanac 6

DELI NA