20. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  10.03.2024 ob 15.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

0 : 4

Nafta 1903


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 200
Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Nikola Tony Curcija V
4 Luka Verbič
6 Papa Mamadou Seck
7 Chris Cener
8 Kan Kovač K
11 Klemen Ofič
15 Martin Pajić
19 Petar Čuić
20 Daniel Miljanovic
21 Kristjan Irmančnik
24 Anže Turičnik


Rezervni igralci
99 Niklas Reberšak Ježovnik V
9 Armans Galajs
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
17 Nik Krebs
18 Jan Patrik Gabrovec
22 Neo Mrkonjić
23 Martin Hovnik
73 Adrian Mendeš

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
18 Jan Rajh V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda

Trener
Anton Tomažič

Trener
József Bozsik

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Toni Lun Bončina 0 : 1 8'
Matic Paljk 0 : 2 30'
Žan Bešir 0 : 3 33'
Toni Lun Bončina 0 : 4 48'

Dogodki
Rok Erniša 26'
Menjava Hovnik /  Verbič 46'
Menjava Krebs /  Ofič 46'
Menjava Mendeš /  Turičnik 58'
Menjava Igwe /  Miljanovic 58'
Menjava Dinnyés /  Erniša 62'
Menjava Igrec /  Rebernik 62'
Menjava Gabrovec /  Čuić 71'
Menjava Polić /  Bončina 71'
Papa Mamadou Seck 75'
Menjava Zamuda /  Oštrek 83'
Menjava Čuček Bezjak /  Vuica 83'

20. krog
Gorica 1 : 1 Jadran Dekani
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Krka
Tabor Sežana 3 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 0 TKK Tolmin
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 4 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 3 Dravinja

LESTVICA
1 Nafta 1903 24 51
2 Gorica 25 48
3 Beltinci Klima Tratnjek 24 47
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 24 39
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Dravinja 24 28
11 Jadran Dekani 24 28
12 TKK Tolmin 24 26
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 12
Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7
17. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6
Kristian Dakič 6

DELI NA